türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
özkaymak turizm

Özkaymak Otobüs Bileti

Özkaymak İletişim

Özkaymak Turizm Hakkında

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Konya, Türkiye'nin yüz ölçümü açısından en büyük şehri olma özelliğini taşımaktadır. Köklü bir tarihe sahip olan Konya doğal ve tarihi zenginlikleriyle bilinmektedir. Dünyada tanınan islam bilginlerinden H.z Mevlana Konya ilinde yaşamış, birbirinden değerli sözler ve eserler bırakmıştır. Özkaymak Turizm 1960 yılında Konya'da karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Turizmin her dalıyla ilgilenen firma insan taşımacılığında Mercedes-Benz Travego, Neoplan Mega Tourliner, Neoplan Cityliner araçlarıyla siz değerli konuklarına güvenli ve konforlu seyahat hizmeti vermektedir. Özkaymak Yılların verdiği tecrübe ve güler yüzlü personelleriyle müşterilerine ulaşım hizmeti vermektedir. Özkaymak Turizm otobüs işletmesi olarak günden güne yenilikçi ve gelişimci özelliğini artırarak ulaşım sektöründe varlığını devam ettirmektedir.

Özkaymak Turizm Dinlenme Tesisleri

Özkaymak sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Özkaymak Turizm Otobüs Bileti

Özkaymak Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Özkaymak Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özkaymak otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Özkaymak Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Özkaymak güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Özkaymak Otobüs Seferleri

Özkaymak Turizm Konya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Karaman, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak

Not: Özkaymak otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
özkaymak turizm

Firma: Özkaymak Turizm

Kuruluş Yılı: 1960

Kurucu: Rahim Özkaymak

Şirket: -

Adresi: Konya Şehirlerarası Otobüss Terminali / Konya

Merkezi: Konya

Müşteri Hizmetleri: 444 42 06