türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
özlem adana seyahat

Özlem Adana Otobüs Bileti

Özlem Adana İletişim

Özlem Adana Seyahat Hakkında

Akdeniz Bölgesinde yer alan Adana tarımda verimli toprakların bulunduğu illerimizden biridir. Özlem Adana Seyahat yerel bir işletme olarak kurulan ve güzergahlarını artırarak gelişen bir otobüs işletmesidir. Adana halkının tercih ettiği, seferlerinde siz değerli yolcuların seyahatinizden memnun kalabilmeniz adına güler yüzlü personelleriyle Adana ve birçok ilimize kaliteli yolculuk hizmet vermektedir. Özlem Adana araçları günümüze uygun yenilenerek kaliteli ve konforlu seyahat hizmeti sunmaktadır. Sitesinde online bilet satmakta ve çağrı merkezli iletişim numarasını bulundurarak müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmaktadır.

Özlem Adana Seyahat Dinlenme Tesisleri

Özlem Adana Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Özlem Adana Otobüs Bileti

Özlem Adana Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Özlem Adana Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özlem Adana Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Özlem Adana Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Özlem Adana Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Özlem Adana Seyahat Otobüs Seferleri

Özlem Adana Seyahat'in Kahramanmaraş İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Amasya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Sivas, Mersin, Trabzon, Uşak, Yozgat

Not: Özlem Adana Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
özlem adana seyahat

Firma: Özlem Adana Seyahat

Kuruluş Yılı:-

Kurucu: -

Şirket: Özlem Adana Seyahat ve Turizm Hizmetleri Limited Şirketi

Adresi: Fevzipaşa Mah. Turhan Cemal Beriker Blv. Adana Merkez Otogarı 434 121 Seyhan / Adana

Merkezi: Seyhan

Müşteri Hizmetleri: 444 94 06