türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
özlem bingöl

Özlem Bingöl Otobüs Bileti

Özlem Bingöl İletişim

Özlem Bingöl Hakkında

Bingöl, Doğu Anadolu Bölgesinin dağlık arazili şehridir. Bingöl merkezli olarak 1970 yılında İbrahim Bozova ve Sadık Yılmaz tarafından şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne Bingöl Tur adı altında giriş yapan otobüs işletmesidir. 2012 yılında firma daha iyi bir hizmet verebilmek adına Özlem Bingöl Seyahat adıyla ulaşım sektöründe faaliyet göstermektedir. Özlem Bingöl müşteri memnuniyetinin üzerinde yoğunlaşan, güler yüzlü çalışanlarıyla yolcularına güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış araçlarıyla Adana, Ağrı, Ankara, Artvin, Bayburt, Bingöl, Bolu, Düzce, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Iğdır, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kars, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Malatya, Mardin, Mersin, Osmaniye, Sakarya şehirlerine seferler düzenlemektedir. Özlem Bingöl yolcularının ihtiyaçlarını karşılayan birçok uygun fiyatlı dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Bingöl halkının tercih ettiği otobüs firması olmanın verdiği gururla sektörde devamlılığını sürdürmektedir.

Özlem Bingöl Dinlenme Tesisleri

Özlem Bingöl sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Kervansaray Dinlenme Tesisleri / Bingöl
Gökdelen Dinlenme Tesisleri Kovancılar / Elazığ
Çiftlik Dinlenme Tesisleri / Malatya
Velioğlu Dinlenme Tesisleri Gürün / Sivas
Yücesan Dinlenme Tesisleri Mucur / Kırşehir
Evliyaoğlu Dinlenme Tesisleri / Bolu
Ulu Dinlenme Tesisleri Pazarcık / Kahramanmaraş

Özlem Bingöl Otobüs Bileti

Özlem Bingöl Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Özlem Bingöl Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özlem Bingöl otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Özlem Bingöl Otobüs Bileti Fiyatları

Özlem Bingöl güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Özlem Bingöl Otobüs Seferleri

Özlem Bingöl Seyahat Bingöl İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Ağrı, Ankara, Artvin, Bayburt, Bingöl, Bolu, Düzce, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Iğdır, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kars, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Malatya, Mardin, Mersin, Osmaniye, Sakarya

Not: Özlem Bingöl Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
özlem bingöl

Firma: Özlem Bingöl Seyahat

Kuruluş Yılı: 1970

Kurucu: İbrahim Bozova ve Sadık Yılmaz

Şirket: -

Adresi: Şehirlerarası Otobüs Terminali No:112/105 / Bingöl

Merkezi: Bingöl

Müşteri Hizmetleri: 0426 214 22 22 (Bingöl)