türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
prenskale seyahat

Prenskale Otobüs Bileti

Prenskale Seyahat İletişim

Prenskale Seyahat Hakkında

Trabzon merkezli Prenskale Seyahat, 1994 yılından bu yana yolcularına ulaşım hizmet vermektedir. Kurulduğu bölgede tercih edilen otobüs firması olarak tecrübesiyle güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sağlamaktadır. Prenskale Turizm otobüs bileti TürkiyeOtobüsFirmaları.com’da!

Prenskale Dinlenme Tesisleri

Prenskale Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Prenskale Seyahat Otobüs Bileti

Prenskale firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Prenskale Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Prenskale otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Prenskale Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Prenskale güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Prenskale Otobüs Seferleri

Prenskale Seyahat Trabzon İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ardahan, Artvin, Giresun, Ordu, Rize, Trabzon

Not: Prenskale otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Prenskale Seyahat

Firma: Prenskale Seyahat

Kuruluş Yılı: 1994

Kurucu: Halil Özçelik

Şirket: -

Adresi: -

Merkezi: Trabzon

Müşteri Hizmetleri: 0462 328 29 39