türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Rize Ses

Rize Ses Otobüs Bileti

Rize Ses İletişim

Rize Ses Seyahat Hakkında

Karadeniz Bölgesinde yer alan Rize yeşil ve mavinin birleştiği oksijen dolu yaylaları, köyleri ve tarihiyle yerli ve yabancı turistleri misafir etmektedir. Ülkemizin vazgeçilmez içeceği çay Rize de üretilmektedir. Rize Ses Seyahat 1973 yılında Rize merkezli kurulmuş şehirlerarası yolcu taşımacılığı firmasıdır. Kurulduğu yıldan itibaren yenilikleri takip eden firma olarak otobüs filosu son model araçlarıyla siz değerli yolculara güvenli ve konforlu şekilde ulaşım ağı sağlamaktadır. Rize Ses kanun ve kurallara uyan bir firma olarak güler yüzlü çalışanlarıyla Amasya, Bursa, Giresun, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Ordu, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Yalova şehirlerine düzenli seferler düzenleyerek ulaşım hizmeti vermektedir. Rize Ses faaliyet gösterdiği bölgede şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe en çok tercih edilen firmalar arasında yer almanın verdiği onur ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Rize Ses Dinlenme Tesisleri

Rize Ses Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Hüsam Dinlenme Tesisleri Gülyalı / Ordu
Ruşen Dinlenme Tesisleri / Samsun
Irmak Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum
Göktemir Dinlenme Tesisleri / Bolu

Rize Ses Seyahat Otobüs Bileti

Rize Ses firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Rize Ses Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rize Ses otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Rize Ses Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Rize Ses güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Rize Ses Otobüs Seferleri

Rize Ses Seyahat Rize İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Bursa, Giresun, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Ordu, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Yalova

Not: Rize Ses Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
rize ses

Firma: Rize Ses

Kuruluş Yılı: 1973

Kurucu: -

Şirket: Rize Ses ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Cumhuriyet Cad,Belediye Gazinosu Alti, 146/A / Rize

Merkezi: Rize

Müşteri Hizmetleri: 0464 217 05 96