türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
sahil seyahat

Sahil Seyahat Otobüs Bileti

Sahil Seyahat İletişim

Sahil Seyahat Hakkında

Rize ülkemizin en çok yağış alan ili olma özelliğiyle bol oksijenli yaylaları, dereleri, yemekleri, tarihi kalıntaları ve yemek kültürüyle ziyarete gelen turistleri kendine hayran bırakmaktadır. Yeşil Sahil Seyahat 1980 yılında Rize merkezli olarak Resul Kopuz, Mehmet Maden ve Ömer Yılmaz birlikteliğinde kurulmuştur. Sahil Seyahat müşteri memnuniyetine önem veren otobüs firması olarak sitesinde otobüs bileti satışı, müşteri hizmetleri numarasını arayarak kolayca nasıl otobüs bileti alabileceğini öğrenmek ve firma hakkında bilgi almak mümkündür. Yolcularının keyifli ve mutlu yolculuk geçirmeleri için güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Günümüzde Sahil Seyahat; Afyon, Amasya, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Düzce, Giresun, İstanbul, Manisa, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon, Uşak, Yalova şehirlerine seferler düzenleyerek ulaşım ağı sağlamaktadır. Seyahat sırasında mola için durdukları ve yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilceği birçok dinlenme tesisiyle anlaşmalıdır. Meslek standartlarına bağlı kalarak sektörde adım adım ilerlemektedir. Sahil Seyahat Karadeniz halkının sıcaklığını ve samimiyetini bütün personelleri ile siz değerli konuklarına hissettirerek kaliteli ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Sahil Seyahat Dinlenme Tesisleri

Yeşil Sahil Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Adalya Dinlenme Tesisleri Sandıklı / Afyon
Efe Park Dinlenme Tesisleri Hendek / Sakarya
Ocaklı Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum
Derindere Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum
Bademlik Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Zorlu Park Dinlenme Tesisleri Terme / Samsun

Sahil Seyahat Otobüs Bileti

Sahil Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Sahil Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sahil Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Sahil Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Sahil Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Sahil Seyahat Otobüs Seferleri

Sahil Seyahat Rize İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Amasya, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Düzce, Giresun, İstanbul, Manisa, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon, Uşak, Yalova

Not: Sahil Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
sahil seyahat

Firma: Sahil Seyahat

Kuruluş Yılı: 1980

Kurucular: Resul Kopuz, Mehmet Maden ve Ömer Yılmaz

Şirket: Yeşil Sahil Seyahat Turizm Taşımacılık Ltd. Şti.

Adresi: Cumhuriyet Cad.105/D Merkez / Rize

Merkezi: Rize

Müşteri Hizmetleri: 0850 888 00 53