türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
şanlıurfa astor seyahat

Şanlıurfa Astor Turizm Otobüs Bileti

Astor Turizm İletişim

Şanlıurfa Astor Seyahat Hakkında

Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan halk söylemiyle Urfa, Peygamberler Diyarı olarak tanınmaktadır. Kurtuluş Savaş'ında Urfa halkının büyük başarısından dolayı "Şanlı" ünvanını almıştır. Şanlıurfa'nın odak noktası Balıklıgöl, İbrahim Peygamberin ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinen ve etrafında tarihi eserler ile ziyaretçi çeken yerlerindendir. Şanlıurfa Astor Seyahat 19 Kasım 2009 yılında Feridun Geçgel tarafından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe "Halka Hizmet, Hakk'a Hizmettir" sloganıyla ulaşım hizmeti vermeye başlamıştır. Güler yüzlü ve işinde deneyimli çalışanlarıyla konuklarına kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Astor Turizm günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış otobüs filosuyla Türkiye'nin birçok bölgesine güvenli ve konforlu ulaşım sağlamaktadır. Astor Seyahat sitesinde online otobüs bileti satmakta ve müşteri hizmetleri numaralarıyla kolay iletişim kurulmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli yolcularına kaliteli yolculuk hizmeti sunmaktadır. Şanlıurfa Astor Seyahat, Şanlıurfa halkının tercih ettiği firma olmanın gururu ile sektörde gün geçtikçe hızla ilerlemektedir.

Şanlıurfa Astor Seyahat Dinlenme Tesisleri

Şanlıurfa Astor sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Büyük Fırat Dinlenme Tesisleri Bahçe / Osmaniye
Egemen Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Gazipaşa Dinlenme Tesisleri Gazipaşa / Antalya
Genç Ömür Dinlenme Tesisleri Bozüyük / Bilecik
Kampüs Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Taşpınar Dinlenme Tesisleri Pozantı/ Adana
Zirve Dinlenme Tesisleri Erdemli / Mersin

Şanlıurfa Astor Seyahat Otobüs Bileti

Astor Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Urfa Astor Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Şanlıurfa Astor Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Şanlıurfa Astor Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Astor Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Şanlıurfa Astor Turizm Otobüs Seferleri

Astor Seyahat Şanlıurfa İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Çorum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak, Yalova

Not: Astor Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
şanlıurfa astor seyahat

Firma: Şanlıurfa Astor Seyahat

Kuruluş Yılı: 2009

Kurucu: Feridun Geçgel

Şirket: As Mersin Seyahat Turizm Petrol Ürünleri Nakliye Lojistik San. ve Tic. Ltd. Şti

Adresi: Esentepe Mah. 50 mt Çevre Yolu Bulvarı Otogar No:4/3 Karaköprü / Şanlıurfa

Merkezi: Şanlıurfa

Müşteri Hizmetleri: 444 66 63 - 0850 360 63 63