türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
seç turizm

Seç Turizm Otobüs Bileti

Seç Turizm İletişim

Seç Turizm Hakkında

Halk söylemiyle Antep; İpek ve Baharat Yollarının geçiş noktalarından biri olmasıyla zengin mutfak kültürü ve tarihi miras kalmıştır. Gaziantep Kalesi, Çinegene Kızı mozaiği, Antep baklavası ve Antepfıstığı simgesidir. Seç Turizm 1972 yılında Hacı Mehmet Saip Konukoğlu tarafından kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak otobüs filosunu yeni teknolojiyle ve sistemle donatmıştır. Otobüs işletmeciliği sektöründe günün şartlarına uyarak siz değerli konuklarına yılların tecrübesi ile kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Seç Turizm güler yüzlü ve deneyimli personelleriyle birlikte yolcularının zamanlarını değerlendiren koltuk arkası Tv ile konforlu ulaşım sunmaktadır. Günümüzde Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Mersin, Muğla, Osmaniye, Sakarya, Uşak, Yalova şehirlerine seferler düzenlemektedir. Mola sırasında yolcularının ihtiyaçlarını karşılayabileceği birçok dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Seç Turizm sitesinde telefon numaralarını yayınlamakta, online bilet satmak ve müşteri Hizmetleri iletişim numarasıyla hizmet vermektedir. Geçmişten günümüze Seç Turizm gelişerek yolcularını gidecekleri destinasyona güvenli bir şekilde ulaştırarak sektörde hızla ilerlemektedir.

Seç Turizm Dinlenme Tesisleri

Seç Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Ağaçlı Dinlenme Tesisleri Gülnar / Mersin
Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri / Afyonkarahisar
Ender Dinlenme Tesisleri Bozkurt / Sakarya
Günaydın Dinlenme Tesisleri Dazkırı / Konya
İstiklal Dinlenme Tesisleri / Afyonkarahisar
Kirazlıbahçe Dinlenme Tesisleri / Afyonkarahisar
Gazipaşa Tesisleri Gazipaşa / Antalya
Park Shop Dinlenme Tesisleri Hendek / Sakarya
Sapçı Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya

Seç Turizm Otobüs Bileti

Seç Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Seç otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Seç otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Seç Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Seç Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Seç Turizm Otobüs Seferleri

Seç Turizm Gaziantep İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Mersin, Muğla, Osmaniye, Sakarya, Uşak, Yalova

Not: Seç Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
seç turizm

Firma: Seç Turizm

Kuruluş Yılı: 1972

Kurucu: Hacı Mehmet Saip Konukoğlu

Şirket: Seç Otobüs Turizm ve İşletmesi A. Ş.

Adresi: Yeni Otogar No:2-3-4-5 / Gaziantep

Merkezi: Gaziantep

Müşteri Hizmetleri: 444 44 27