türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
selçuk canlar

Selçuk Canlar Otobüs Bileti

Selçuk Canlar İletişim

Selçuk Canlar Turizm Hakkında

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Sivas ili tarihinin eskilere dayandığı ulaşım ve konaklama yeri olmuştur. Sivas'ın en önemli özelliği ise Kurtuluş Savaşı'nın temellerinin atıldığı ilimizdir. Selçuk Canlar Sivas'ın yerel firması olarak 1998 yılında yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli yolcularına yardımcı olarak ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Selçuk Canlar Turizm müşteri memnuniyetini ön planda tutarak beklentileri karşılayarak iyi bir hizmet sunmaktadır. Günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış otobüs filosuyla kaliteli seyahat imkanı sunmaktadır. Ankara, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Sivas şehirlerine seferler düzenleyerek faaliyet göstermektedir. Daha iyi hizmet verebilmek adına tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlerin kaliteli yolculuk geçirmenizi sağlamaktadır. Selçuk Canlar yerel bir firma olmanın verdiği sorumlulukla sektörde halen varlığını sürdürmektedir.

Selçuk Canlar Dinlenme Tesisleri

Selçuk Canlar Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Selçuk Canlar Otobüs Bileti

Selçuk Canlar Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Selçuk Canlar otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Selçuk Canlar otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Selçuk Canlar Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Selçuk Canlar güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Selçuk Canlar Turizm Otobüs Seferleri

Selçuk Canlar Sİvas İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Sivas

Not: Selçuk Canlar otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
selçuk canlar

Firma: Selçuk Canlar

Kuruluş Yılı: 1998

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Çarşı İçi Sok. No:3 Kangal / Sivas

Merkezi: Sivas

Müşteri Hizmetleri: 0346 457 11 85