türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
sema turizm

Sema Turizm Otobüs Bileti

Sema Turizm İletişim

Öz Sema Turizm Hakkında

Samsun, milli mücadelenin başladığı tarihi öneme sahip olan bir ilimizdir. Samsun halkı tarım ve ticaretle geçimini sağlayan, yeşille mavinin buluştuğu doğal güzellikleri olan kaplıcalar, havzaların, ovaların ve deltaların yer aldığı turizm açısından gelişen şehrimizdir. Öz Sema Turizm 1992 yılında Sema Karataş tarafından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe tecrübeli ve güler yüzlü takım arkadaşlarıyla kaliteli yolculuk imkanı sunmaktadır. Araçlarında müşterilerinin zamanını değerlendirmek adına koltuk arkası tv bulundurmaktadır. Sema Turizm günümüzde Amasya, Bolu, Düzce, Giresun, İstanbul, Kastamonu, Ordu, Sakarya, Samsun, Yalova, Tekirdağ illeri arası seferler düzenlemektedir. Sema Turizm kurulduğu zamandan itibaren Samsun halkının tercih ettiği firma olarak sektörde devamlılığını sürdürmektedir.

Sema Turizm Dinlenme Tesisleri

Öz Sema Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Irmak Dinlenme Tesisleri Kargı / Çorum
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Zorlu Park Dinlenme Tesisleri Terme / Samsun

Sema Turizm Otobüs Bileti

Öz Sema Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Sema Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Öz Sema Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Öz Sema Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Sema Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Öz Sema Turizm Otobüs Seferleri

Sema Turizm Giresun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Bolu, Düzce, Giresun, İstanbul, Kastamonu, Ordu, Sakarya, Samsun, Yalova, Tekirdağ

Not: Sema Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
sema turizm

Firma: Öz Sema Turizm Tic. ve San. Ltd. Şti.

Kuruluş Yılı: 1992

Kurucu: Sema Karataş

E-Posta: bilgi@ozsematurizm.com

Adresi: Bulancak Mah. Osman Gedikali Cad. 8 Bulancak/Giresun/Türkiye

Merkezi: Giresun

Müşteri Hizmetleri: 0454 318 17 87