türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
sev turizm

Sakarya Sev Turizm Otobüs Bileti

Sakarya Sev Turizm İletişim

Sakarya Sev Turizm Hakkında

Sev Turizm Sakarya merkezli olarak 2011 yılında Mehmet Çimşir tarafından kurulmuştur. Yerel firma olma özelliğiyle güler yüzlü ve işinde tecrübeli çaışanlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yolcularının ihtiyaçlarına göre seçilmiş konforlu ve güvenli otobüsleriyle İstanbul ve Sakarya arası seferler düzenlemektedir. Sakarya Sev Turizm kurulduğu bölgede en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almanın verdiği gururla yolcu taşımacılığı sektöründe ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Sev Turizm Dinlenme Tesisleri

Sev Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Sakarya Sev Turizm Otobüs Bileti

Sev Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Sakarya Sev otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sev Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Sakarya Sev Otobüs Bileti Fiyatları

Sev Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Sakarya Sev Turizm Otobüs Seferleri

Sev Turizm Sakarya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

İstanbul, Sakarya

Not: Sev Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
sev turizm

Firma: Sev Turizm

Kuruluş Yılı: 2011

Kurucu: Mehmet Çimşir

Şirket: -.

Adresi: -

Merkezi: Sakarya

Müşteri Hizmetleri: 0264 275 8 275