türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
sıla ardahan

Sıla Ardahan Kalesi Otobüs Bileti

Sıla Ardahan Kalesi İletişim

Sıla Ardahan Kalesi Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Ardahan şehrinin dört tarafı dağlarla çevrilidir. Soğuk illerimiz arasında yer alan şehrimiz kış turizmi açısından önemli bir yere sahiptir. Kışın soğukluğuyla ünlenmiş Çıldır Gölü kış mevsiminde donar ve buz pateni sağası gibi göz kamaştırmaktadır. Önemli özelliklerinden biri ise Damal ilçesinde yılda bir kere 15 Haziran ve 15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen doğa olayı; güneşin battığı sasatlerde dağın bir tarafının gölgesi, diğer tarafına yansıyarak gölge Atatürk'ün silüetini oluşturur ve onca insan onu görebilmek için Ardahan'a akın eder. Sıla Ardahan Kalesi 1975 yılından bu yana Ardahan'da otobüs ve turizm sektöründe yıllardır faaliyetlerine devam etmektedirler. Şirket 2019 yılından itibaren Sıla Ardahan Kalesi olarak yeni ortaklarıyla kurdukları otobüs şirketi olarak şehirlerarası ulaşım hizmeti vermektedir. Sıla Ardahan Kalesi, İstanbul, Erzurum, Erzincan, Amasya, Ardahan şehirlerimiz arasında seferler düzenleyen bir otobüs firmadır. Günümüz teknolojisiyle donatılmış (Koltuk arkası Tv + İnternet) araçları ile siz değerli yolcularına konforlu ve güvenli ulaşım hizmeti sunmaktadır. Misafirlerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için güler yüzlü personelleriyle kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli yolcularına ulaşım hizmeti vermektedir. Ardahan halkının tercih ettiği firmalar arasında yer almanın verdiği sorumluluk ile daima gelişerek ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Sıla Ardahan Kalesi Dinlenme Tesisleri

Sıla Ardahan Kalesi sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Sıla Ardahan Kalesi Otobüs Bileti

Sıla Ardahan Kalesi firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Sıla Ardahan Kalesi otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sıla Ardahan Kalesi otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Sıla Ardahan Kalesi Otobüs Bileti Fiyatları

Sıla Ardahan Kalesi güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Sıla Ardahan Otobüs Seferleri

Sıla Ardahan Kalesi Ardahan İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

İstanbul, Erzurum, Erzincan, Amasya, Ardahan, Kocaeli, Sakarya

Not: Sıla Ardahan Kalesi otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
sıla ardahan

Firma: Sıla Ardahan Kalesi

Kuruluş Yılı: 2019

Kurucu: Selahaddin Kurutaş, Attilah Karabacak ve Orhan Gü.

Şirket: Sıla Ardahan Kalesi· Tur. Taş. Ltd. Şti.

Adresi: Bayrampaşa Büyük İstanbul Terminali Peron: 124 Esenler / İstanbul

Merkezi: Ardahan

Müşteri Hizmetleri: 0(212) 508 75 75 - 0(552) 320 75 01