türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
sinop birlik

Sinop Birlik Otobüs Bileti

Sinop Birlik İletişim

Sinop Birlik Hakkında

Sinop Birlik 1983 yılında Necmettin Yılmaz tarafından kurulmuştur. Diğer ortakları 2000 'de Süleyman Yılmaz ve 2005'de Umut Yılmaz'ın katılımıyla şirket hızla ilerlemiştir. Otobüs filosuyla siz değerli yolcularını gidecekleri yere zamanında, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırmaktadır. Sinop Birlik güler yüzlü çalışanlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan otobüs işletmesi olarak kaliteli bir seyahat sunabilmek için sektörün yeniliklerini takip ederek gelişmeye devam etmektedir. Yolcularının ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için bir çok mola yerlerinde durmaktadır. Sinop halkının yıllardır tercih ettiği firma olmanın verdiği onurla, kanun ve kurallara uyarak ulaşım sektöründe varlığı devam etmektedir.

Sinop Birlik Dinlenme Tesisleri

Sinop Birlik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Akbak Dinlenme Tesisleri Ilgaz / Çankırı
Söğütlüçeşme Dinlenme Tesisleri Eskipazar / Karabük

Sinop Birlik Otobüs Bileti

Sinop Birlik firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Sinop Birlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sinop Birlik otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Sinop Birlik Otobüs Bileti Fiyatları

Sinop Birlik Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Sinop Birlik Otobüs Seferleri

Sinop Birlik Turizm Sinop İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Balıkesir, Çankırı, Giresun, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kocaeli, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Trabzon

Not: Sinop Birlik otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
sinop birlik

Firma: Sinop Birlik Turizm

Kuruluş Yılı: 1983

Kurucu: Necmettin Yılmaz

Şirket: Sinop Birlik Turizm Tic. A.Ş.

Adresi: Belediye Garajı NO:62 / Sinop

Merkezi: Sinop

Müşteri Hizmetleri: 0368 271 57 00