türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
sivas hedef turizm

Sivas Hedef Turizm Otobüs Bileti

Sivas Hedef Turizm İletişim

Sivas Hedef Turizm Hakkında

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Sivas ilinin en önemli özelliği Kurtuluş Savaşı'nın temellerinin atıldığı ilimizdir. Sivas Hedef Turizm Sivas ilinde 2006 yılında Osman Doğan ve Mehmet Emin Doğan tarafından kurularak şehirler arası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Hedef Turizm, Ankara, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Tokat, Yozgat şehirlerine sefer düzenlemektedir. Güler yüzlü çalışanlarıyla müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Bakımlı ve temiz otobüs filosuyla siz değerli yolcularına kaliteli ulaşım imkanı sunmaktadır. Keyifli bir yolculuk geçirmeniz adına koltukların arkasında Tv bulunmaktadır. Sivas Hedef otobüs işletmesi olarak güvenli ve konforlu yolculuğun adresi olarak kaliteli hizmet vermektedir. Sivaslıların tercih ettiği firma olmanın gururuyla sektörde sürekli gelişmeler göstererek hizmet sunmaktadır. Hedef Turizm sektördeki yenilikleri firma bünyesinde uygulayarak kaliteli seyahat hizmeti vermeye devam etmektedir.

Sivas Hedef Turizm Dinlenme Tesisleri

Hedef Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Yeni Sivas Hedef Turizm Otobüs Bileti

Sivas Hedef firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Sivas Hedef Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hedef Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Sivas Hedef Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Sivas Hedef güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Sivas Hedef Turizm Otobüs Seferleri

Yeni Sivas Hedef Turizm Sivas İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Tokat, Yozgat

Not: Sivas Hedef Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
sivas hedef turizm

Firma: Yeni Sivas Hedef Turizm

Kuruluş Yılı: 2006

Kurucu: Osman Doğan ve Mehmet Emin Doğan

Şirket: -

Adresi: Sivas Yeni Otogar No:12 / Sivas

Merkezi: Sivas

Müşteri Hizmetleri: 0346 226 43 96