türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
star mardin

Star Mardin Otobüs Bileti

Star Mardin İletişim

Star Mardin Hakkında

Türkiye'de Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Mardin ili, İpek Yolu güzergahında olup tarihi ve kültürel zenginliğiyle bir açık hava müzesi olmasından dolayı, yerli ve yabancı turistler ziyaret etmektedir. Gezilip görülmesi gereken yerleri; Mardin Kalesi, Zinciriye Medresesi, Ulu Cami, Meryem Ana Kilisesi, Mardin Müzesi ve Mardin evleri'dir. Güney Doğu’nun en büyük seyahat firmaları arasında yer alan firmalardan biri Star Mardin Turizm; 2000 yılında Abdulaziz Ay tarafından kurulmuştur. Star Mardin, günümüz teknolojisine uygun sistemle donatılmış otobüs filosuyla siz değerli yolcularını gideceği destinasyona konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştrmaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla konuklarına keyifli yolculuk geçirmesinde yardımcı olmaktadır. Yolculuk sırasında mola için uğradıkları yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabileceği uygun fiyatlı ve temiz dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Star Mardin Turizm, Aksaray, Ankara, Bolu, Bursa, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, Kahramanmaraş, Kocaeli, Konya, Mardin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Şırnak şehirlerine seferler düzenleyerek yolcu taşımacılığına devam ediyor.

Star Mardin Dinlenme Tesisleri

Star Mardin Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akün Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana
Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri Birecik / Şanlıurfa
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Su Tesisleri İmranlı Kula / Manisa
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri Şereflikoçhisar / Ankara
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce

Star Mardin Otobüs Bileti

Star Mardin Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Star Mardin otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Star Mardin otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Star Mardin Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Star Mardin güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Star Mardin Otobüs Seferleri

Star Mardin Turizm Mardin İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Aksaray, Ankara, Bolu, Bursa, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, Kahramanmaraş, Kocaeli, Konya, Mardin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Şırnak

Not: Star Mardin otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
star mardin

Firma: Star Mardin

Kuruluş Yılı: 2000

Kurucu: Abdulaziz Ay

Şirket: Star Mardin Seyahat Turizm Nakliyat Petrol İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Gırnavas Mah. İpekyol Cad. Nusaybin Otogarı Nusaybin / Mardin

Merkezi: Nusaybin

Müşteri Hizmetleri: 444 99 47 - 0850 302 47 47