türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
süzer seyahat

Süzer Seyahat Otobüs Bileti

Süzer Seyahat İletişim

Süzer Seyahat Hakkında

Süzer Seyahat 1950 yılında Trabzon merkezli olarak kurulmuş bir otobüs işletmesi olarak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörün de Trabzon halkına ulaşım hizmeti vermektedir. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörünün meslek standartlarına uygun ulaşım ağı sağlamaktadır. Karadeniz Bölgesinden seyahat hizmeti vermeye başlayan Süzer Seyahat, Türkiye'nin birçok şehirlerine otobüs seferleriyle ulaşım düzenlemektedir. Karadeniz Bölgesinde tercih edilen firmalar arasında olmanın verdiği sorumlulukla şehirlererası kaliteli seyahat imkanı sunmaktadır. Müşterilerinin istek ve şikayetleri doğrultusunda güvenli ve konforlu seyahat hizmeti veren sürekli kendini geliştiren yerel bir otobüs işletmesidir. Sektördeki yenilikleri kendi bünyesindede uygulayarak son model otobüs filosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla konforlu ve güvenli seyahat hizmeti vermektedir.

Süzer Seyahat Dinlenme Tesisleri

Süzer Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Süzer Seyahat Otobüs Bileti

Süzer Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Süzer Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Süzer Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Süzer Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Süzer Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Süzer Seyahat Otobüs Seferleri

Süzer Seyahat Trabzon İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ağrı, Amasya, Ankara, Bayburt, Bitlis, Bursa, Çorum, Düzce, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Karabük, Kırıkkale, Kocaeli, Ordu, Sakarya, Samsun, Siirt, Trabzon, Uşak, Yalova, Zonguldak

Not: Süzer Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
süzer seyahat

Firma: Süzer Seyahat

Kuruluş Yılı: 1950

Kurucu: -

Şirket: Süzer Seyahat Tur. Nak. Ve Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali Peron No: 9- 10 / Trabzon

Merkezi: Trabzon

Müşteri Hizmetleri: 0462 328 03 22