türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Tufan Turizm

Tufan Turizm Otobüs Bileti

Tufan Turizm İletişim

Tufan Turizm Hakkında

Karadeniz Bölgesinde fındığı ile tanınan Giresun ilinin yeşil ve mavi tonlarının birleştiği eşsiz güzellikleri vardır. Tufan Turizm 2013 yılında "Yollardaki Yeni Değişim" sloganıyla kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Küçük bir firma olarak sektörde başlayan Tufan Turizm zaman geçtikçe ulaşım ağını genişletmiştir. 2013 model Mercedes Travego marka otobüslerle sektöre giriş yapan araçlarıyla yolcularına güvenli ve konforlu seyahat hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma olarak yolcularının istek ve şikeyetlerini değerlendirerek daha iyi hizmet vermektedir. Giresun ilinden birçok güzergahlara seferler düzenlemektedir. Kurulduğu bölgede tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla kalieli ulaşım hizmeti vermektedir.

Tufan Turizm Dinlenme Tesisleri

Tufan Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Tufan Turizm Otobüs Bileti

Tufan Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Tufan Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tufan Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Tufan Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Tufan Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Tufan Turizm Otobüs Seferleri

Tufan Turizm'in Giresun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, Kocaeli, Sivas, Tokat

Not: Tufan Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Tufan Turizm

Firma: Tufan Turizm

Kuruluş Yılı: 2013

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Merkez Mah. Silahtar Caddesi No:13/B Kağıthane / İstanbul

Merkezi: Şebinkarahisar / Giresun

Müşteri Hizmetleri: 0530 956 59 10 - 0530 956 59 11