türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
turay turizm

Turay Turizm Otobüs Bileti

Turay Turizm İletişim

Turay Turizm Hakkında

Karadeniz Bölgesi'nin tarihi şehirlerinden olan yeşil ve mavinin birleşerek göz kamaştırdığı Trabzon, yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakmaktadır. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne 1959 yılında Tarhan Aygün adıyla başlayarak, ilk seferlerini Trabzon-Erzincan arası düzenlemiştir. 1973 yılında firma isim değişimiyle Turay Turizm olarak ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda müşteri memnuniyetini benimseyen, şikayet ve beklentileri değerlendiren Turay Turizm, konuklarına kaliteli seyahat sunmaktadır. Günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış Mercedes markalı otobüs filosuyla güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti vermektedir. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla konuklarına keyifli yolculuk geçirmesinde yardımcı olmaktadır. Turay Turizm Karadeniz Bölgesinden başlayarak, Güneydoğu ve Akdenize Bölgelerine geniş ulaşım ağı sağlayarak şehirlerarası ulaşımda devamlılığını sürdürüyor.

Turay Turizm Dinlenme Tesisleri

Turay Otobüs İşletmesi sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Turay Turizm Otobüs Bileti

Turay Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Turay Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Turay Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Turay Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Turay Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Turay Turizm Otobüs Seferleri

Turay Turizm Trabzon İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Erzincan, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, Kahramanmaraş, Kayseri, Malatya, Mersin, Niğde, Osmaniye, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon

Not: Turay Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
turay turizm

Firma: Turay Seyahat Turizm

Kuruluş Yılı: 1973

Kurucu: Tarhan Aygün

Şirket: TURAY TURİZM OTOBÜS İŞLETMESİ

Adresi: Sanayi Mah. Devlet Karayolu Cad. Otogar İçi No:39/40 D.dere / Trabzon

Merkezi: Trabzon

Müşteri Hizmetleri: 0462 325 06 06