türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
türkay turizm

Sinop Türkay Turizm Otobüs Bileti

Türkay Turizm İletişim

Türkay Turizm Hakkında

Karadeniz Bölgesinin kıyı şeridinde yer alan Sinop, doğal güzellikleri ve tarihiyle önemli bir ilimizdir. Gezilecek yerleri; Sinop Müzesi, Akliman Yöresi, Hamsilos Koyu, Sarıkum Gölü, Ayancık Akgöl ve Erfelek Tatlıca Şelalesi'dir. Türkay Turizm, Sinop'ta şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne 2005 yılında Vedat Ekici tarafından kurularak katılmıştır. Sinop merkezli firma, Ankara, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çankırı, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Sakarya, Samsun şehirlerine ulaşım ağı sağlamaktadır. Önceliği müşteri memnuniyeti olan firma güler yüzlü ve işinde deneyimli çalışanlarıyla kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Şehirlerarası yolcu taşımacılığında günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış koltuk arkası tv + wi-fi hizmetiyle otobüs filosu güvenli ve konforlu ulaşım imkanı sunmaktadır. Türkay Turizm sitesinde online otobüs bileti satışıyla hizmet vermektedir. Türkay Turizm, kurulduğu günden bu yana daima gelişerek şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe varlığını sürdürmektedir.

Türkay Turizm Dinlenme Tesisleri

Türkay Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Türkay Turizm Otobüs Bileti

Türkay Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Türkay Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Türkay Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Türkay Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Sinop Türkay Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Sinop Türkay Turizm Otobüs Seferleri

Türkay Turizm Sinop İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çankırı, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Sakarya, Samsun, Sinop

Not: Türkay Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
türkay turizm

Firma: Türkay Turizm

Kuruluş Yılı: 2005

Kurucu: Vedat Ekici

Şirket: Türkay Turizm Sürücü Kursu Özel Eğitim Yolcu Taş. Nak. Ltd. Şti.

Adresi: Korucuk Köyü, Yeni Belediye Otogarı D Blok No : 13 / Sinop

Merkezi: Sinop

Müşteri Hizmetleri: 444 34 57