türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ulusoy turizm

Ulusoy Turizm Otobüs Bileti

Ulusoy Turizm İletişim

Ulusoy Turizm Hakkında

Karadeniz Bölgesi'nin gözde şehri, Fatih Sultan Mehmet’in fethettiği, Yavuz Sultan Selim’in valilik yaptığı, Kanuni Sultan Süleyman’ın doğduğu Trabzon, köklü tarihe sahiptir. Trabzon merkezli açılan Ulusoy Turizm 1937 yılında Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy tarafından kurulmuştur. Türkiye'de ulaşımda kara yolcu taşımacılığı sektöründe önde gelen firmalar arasındadır. Köklü bir otobüs işletmesi 300 adet araç filosuyla sektörde lider olmanın verdiği sorumlulukla şehirlerarası ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış Ulusoy son model araçlarıyla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sağlamaktadır. Ulusoy Turizm, Trabzon ilinden hemen hemen Türkiye'nin her noktasına seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma olarak güler yüzlü ve deneyimli personelleriyle, koltuk arkası tv, internet, yiyecek içecek ikramlarıyla yolculuğun güvenli ve keyifli geçmesini sağlamaktadır. Ulusoy Turizm sitesinde online otobüs bileti almak mümkündür. Müşteri Hizmetleri iletişim numarasıyla Ulusoy Turizm siz değerli müşterilerine otobüs bileti hakkında, firmayla ilgili bilgi ve sınırsız hizmet sunmaktadır. Ulusoy, yolculuk sırasında mola için uğrak yerleri olan, yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabileceği uygun fiyatlı ve temiz dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Ulusoy Turizm kurulduğu bölgede en çok tercih edilen otobüs işletmesi konumunu koruyarak, hizmet kalitesinden ödün vermeden yolcu taşımaya devam ediyor.

Ulusoy Dinlenme Tesisleri

Ulusoy Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Ulusoy Dinlenme Tesisleri Terme / Samsun
İBD Park Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum
SÇ Park Dinlenme Tesisleri / Afyonkarahisar
Konakoğlu Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Ocaklı Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum
Kamil Koç Dinlenme Tesisleri Susurluk / Balıkesir
Pamukova Tunatan Dinlenme Tesisleri Gevye / Sakarya
Pamukova İlhantan Dinlenme Tesisleri Gevye / Sakarya
Üner Dinlenme Tesisleri / Tekirdağ
Arslanlı Dinlenme Tesisleri Kapıkule / Edirne
Genç Ömür Dinlenme Tesisleri Bozüyük / Bilecik
Nasrettin Hoca Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Selçuk Tabaş Dinlenme Tesisleri Torbalı / İzmir
Ilgaz Akbak Dinlenme Tesisleri Ilgaz / Çankırı
Günaydın Dinlenme Tesisleri Seydişehir / Konya

Ulusoy Otobüs Bileti

Ulusoy Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ulusoy otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ulusoy Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ulusoy Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Ulusoy güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ulusoy Otobüs Seferleri

Ulusoy Turizm Trabzon İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Tokat, Trabzon, Uşak, Yalova, Zonguldak

Not: Ulusoy Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Ulusoy Turizm

Firma: Ulusoy Turizm

Kuruluş Yılı: 1937

Kurucu: Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy

Şirket: Ulusoy Turizm ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Ferhatpaşa Mah. 99. Sok. No:42/1 Ataşehir / İstanbul

Merkezi: Trabzon

Müşteri Hizmetleri: 0850 811 1 888