türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
şanlıurfa cesur turizm

Şanlıurfa Cesur Turizm Otobüs Bileti

Şanlıurfa Cesur İletişim

Urfa Cesur Hakkında

Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan halk söylemiyle Urfa, Peygamberler Diyarı olarak tanınmaktadır. Kurtuluş Savaş'ında Urfa halkının büyük başarısından dolayı "Şanlı" ünvanını almıştır. Şanlıurfa'nın odak noktası Balıklıgöl, İbrahim Peygamberin ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinen ve etrafında tarihi eserler ile ziyaretçi çeken yerlerindendir. Şanlıurfa Cesur Turizm 1947 yılında Recep Cesur tarafından kurularak şehirlerarsı yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. İlk seferleri sadece Diyarbakır'a düzenlemektedir daha sonra 1956 yılında Birecik Köprüsü yapılınca batı tarafına seferler düzenlemeye başlamıştır. 1964 yılında ise teyze çocukları Halil Eryavuz ve Mehmet İpekçioğlu otobüs işletmesini devralmıştır. Urfa Cesur Turizm otobüs filosunu Mercedes markasıyla donatarak, seyahat hizmeti sunmaya başlamış hatta Merdeces'in Duayenleri Ödülüne layık görülmüş firmadır. Otobüs işletmesi güler yüzlü ve işinde tecrübeli çalışanlarıyla müşteri memnuniyetini sağlayarak kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Şanlıurfa Cesur Turizm günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış araçlarıyla güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti vermektedir. Urfa Cesur, sitesinde telefon numaralarını yayınlamakta, online bilet satmakta ve müşteri hizmetleri iletişim numarasıyla hizmet vermektedir. Urfa Cesur Turizm sektörde gelişen firmalar arasında yerini alarak sektörde hızla ilerlemeye devam ediyor.

Şanlıurfa Cesur Turizm Dinlenme Tesisleri

Şanlıurfa Cesur sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Urfa Cesur Turizm Otobüs Bileti

Şanlıurfa Cesur Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Urfa Cesur otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Şanlıurfa Cesur Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Şanlıurfa Cesur Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Şanlıurfa Cesur Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Şanlıurfa Cesur Turizm Otobüs Seferleri

Urfa Cesur Turizm Şanlıurfa İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Düzce, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak

Not: Urfa Cesur otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
şanlıurfa cesur turizm

Firma: Şanlıurfa Cesur Turizm

Kuruluş Yılı: 1947

Kurucu: Recep Cesur

Şirket: Şanlıurfa Cesur Turizm Otobüs İşletmesi Ltd. Şti.

Adresi: Atatürk Bulvarı No:46/D / Şanlıurfa

Merkezi: Şanlıurfa

Müşteri Hizmetleri: 444 44 63