türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
urfa hassoy

Urfa Hassoy Otobüs Bileti

Urfa Hassoy Turizm İletişim

Urfa Hassoy Hakkında

Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan halk söylemiyle Urfa, Peygamberler Diyarı olarak tanınmaktadır. Kurtuluş Savaş'ında Urfa halkının büyük başarısından dolayı "Şanlı" ünvanını almıştır. Şanlıurfa'nın odak noktası Balıklıgöl, İbrahim Peygamberin ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinen ve etrafında tarihi eserler ile ziyaretçi çeken yerlerindendir. Urfa Hassoy 2015 yılında Osman Asoğlu tarafından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe katılmıştır. Sektörde yeni bir firma olarak gelişmiş ve geniş otobüs filosuyla misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknolojik sistemle donatılmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma olarak işinde tecrübeli ve güler yüzlü personelleriyle, koltuk arkası tv, internet, yiyecek içecek ikramlarıyla yolculuğun güvenli ve keyifli geçmesini sağlamaktadır. Hassoy Turizm'in internet sitesinde online otobüs bileti satılmakta ve firma hakkında birçok bilgi bulabilmek mümkündür. Urfa Hassoy Turizm otobüs işletmesi olarak günden güne yenilikçi ve gelişimci özelliğini artırarak ulaşım sektöründe varlığını sürdürüyor.

Urfa Hassoy Dinlenme Tesisleri

Urfa Hassoy sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Okurlar Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Tufan Usta İzgi Dinlenme Tesisleri Bahçe / Osmaniye

Urfa Hassoy Otobüs Bileti

Urfa Hassoy Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Urfa Hassoy otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Urfa Hassoy Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Urfa Hassoy Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Urfa Hassoy güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Urfa Hassoy Otobüs Seferleri

Urfa Hassoy Turizm Şanlıurfa İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Yalova, Zonguldak

Not: Urfa Hassoy Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
urfa hassoy

Firma: Urfa Hassoy Turizm

Kuruluş Yılı: 2015

Kurucu: Osman Asoğlu

Şirket: Urfa Hassoy Turizm Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Esentepe Mah. Şehirler Arası Otobüs Terminali Zemin Kat 4/6 Karaköprü/Şanlıurfa

Merkezi: Şanlıurfa

Müşteri Hizmetleri: 444 00 63 - 0850 304 63 63