türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
vezirköprü dilek seyahat

Vezirköprü Dilek Seyahat Otobüs Bileti

Vezirköprü Dilek Seyahat İletişim

Vezirköprü Dilek Seyahat Hakkında

Samsun, Mustafa Kemal Atatürk'ün milli mücadeleyi başlattığı tarihi öneme sahip olan bir ilimizdir. Samsun halkı tarım ve ticaretle geçimini sağlayan, yeşille mavinin buluştuğu doğal güzellikleri olan kaplıcalar, havzaların, ovaların ve deltaların yer aldığı turizm açısından gelişen şehrimizdir. Samsun merkezli olarak 1960 yılında kurulan Vezirköprü Dilek Seyahat, şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe ulaşım hizmeti vermektedir. Otobüs firması sektördeki gelişmeleri tekip ederek yenilenmektedir. Dilek Seyahat Yerel bir firma olmanın verdiği sorumlulukla sektörde halen varlığını sürdürmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan son model araçlarıyla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sağlamaktadır. Daha iyi hizmet verebilmek adına tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere kaliteli yolculuk hizmeti sunmaktadır. Dilek Seyahat, kurulduğu yıldan itibaren bulunduğu bölge halkına ve çevre illere ulaşım sağlamaya devam ediyor.

Vezirköprü Dilek Seyahat Dinlenme Tesisleri

Dilek Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Dilek Seyahat Otobüs Bileti

Vezirköprü Dilek Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Vezirköprü Dilek Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vezirköprü Dilek otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Vezirköprü Dilek Otobüs Bileti Fiyatları

Vezirköprü Dilek Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Dilek Seyahat Otobüs Seferleri

Vezirköprü Dilek Seyahat Samsun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Ankara, Bursa, Çorum, Eskişehir, İstanbul, Samsun, Tekirdağ

Not: Dilek Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
vezirköprü dilek seyahat

Firma: Vezirköprü Dilek Seyahat

Kuruluş Yılı: 1960

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: -

Merkezi: Samsun

Müşteri Hizmetleri: 0362 647 10 38