türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
vezirtur beşer

Vezirtur Beşer Otobüs Bileti


Vezirtur Beşer Turizm İletişim

Vezirtur Beşer Turizm Hakkında

Samsun, Mustafa Kemal Atatürk'ün milli mücadeleyi başlattığı tarihi öneme sahip olan bir ilimizdir. Samsun halkı tarım ve ticaretle geçimini sağlayan, yeşille mavinin buluştuğu doğal güzellikleri olan kaplıcalar, havzaların, ovaların ve deltaların yer aldığı turizm açısından gelişen şehrimizdir. 2018 yılında Samsun merkezli kurulan İbrahim Beşer, Mustafa Bezirgan, Murat Bezirgan ve Hüseyin Yılmaz ortaklığında Vezirtur Beşer Turizm şehirlerarası seyahat sektöründe ulaşım hizmeti vermektedir. Son model araçlarıyla siz değerli yolculara güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sunmaktadır. Vezirtur Beşer Turizm'in ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti devamlılığını korumaktadır. Yolcularını güvenli ve konforlu bir şekilde her cebe uygun fiyatla zamanında gidecekleri yere ulaştırmaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla siz değerli yolcularına seyahat boyunca memnuniyetle yardımcı olmaktadır. Vezirtur Beşer Turizm, günden güne hızla gelişme göstererek şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe devam etmektedir.

Vezirtur Beşer Turizm Dinlenme Tesisleri

Vezirtur Beşer sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Vezirtur Beşer Turizm Otobüs Bileti

Vezirtur Beşer firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Vezirtur Beşer otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vezir Tur Beşer Turizmotobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Vezirtur Beşer Otobüs Bileti Fiyatları

Vezirtur Beşer güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Vezirtur Beşer Otobüs Seferleri

Vezirtur Beşer Turizm Samsun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Bolu, Düzce, İstanbul, Kastamonu, Kocaeli, Sakarya, Samsun, Tekirdağ

Not: Vezirtur Beşer Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
vezirtur beşer

Firma: Vezirtur Beşer Turizm

Kuruluş Yılı: 2018

Kurucular: İbrahim Beşer, Mustafa Bezirgan, Murat Bezirgan ve Hüseyin Yılmaz

Şirket: -

Adresi: Ortacami Mah. 100Yıl Cad. No:5 Vezirköprü / Samsun

Merkezi: Vezirköprü

Müşteri Hizmetleri: 0362 647 17 02 - 0549 297 88 90