türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lüks yalova seyahat

Lüks Yalova Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Yalova Seyahat İletişim

Lüks Yalova Seyahat Hakkında

Marmara Bölgesinde yer alan Yalova, verimli ve bereketli topraklara sahip şirin bir şehrimizdir. Yalova kıyı turizmi, av turizmi, termal turizmi, doğa turizmi açısından gelişmiştir. Yalova ilinde yerel firma olarak 1979 yılında Yalova Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından 7 üye ile birlikte Lüks Yalova Seyahat kurulmuştur. Önceliği müşteri memnuniyeti olan firma güler yüzlü ve işinde deneyimli çalışanlarıyla kaliteli hizmet vermektedir. Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Eskişehir, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Ordu, Rize, Samsun, Sakarya, Trabzon, Yalova şehirlerine seferler düzenlemektedir. Şehirlerarası yolcu taşımacılığında günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış otobüs filosuyla güvenli ve konforlu ulaşım imkanı sunmaktadır. Lüks Yalova Seyahat sitesinde Online Bilet satış ve rezervasyon ile hizmet vermektedir.

Lüks Yalova Seyahat Dinlenme Tesisleri

Lüks Yalova Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Lüks Yalova Otobüs Bileti

Yalova Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Lüks Yalova Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yalova Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lüks Yalova Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Lüks Yalova Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lüks Yalova Seyahat Otobüs Seferleri

Lüks Yalova Seyahat Yalova İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Eskişehir, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Ordu, Rize, Samsun, Sakarya, Trabzon, Yalova

Not: Lüks Yalova Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lüks yalova seyahat

Firma: Lüks Yalova Seyahat

Kuruluş Yılı: 1979

Kurucu: 7 Üye

Şirket: Yalova Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi

Adresi: Cumhuriyet Caddesi Yağcı İşhanı No: 5 / 38 / Yalova

Merkezi: Yalova

Müşteri Hizmetleri: 0226 814 45 77