türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
karasu

Karasu Otobüs Bileti

Karasu Otobüs Bileti Al

En ucuz Karasu otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Karasu otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Karasu Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Karasu'ya yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Karasu'dan gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Karasu'ya veya Karasu'dan otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Karasu Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Karasu Otobüs Firmaları

Karasu Otogarı kalkışlı veya Karasu Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Karasu Otobüs Firmaları'nın Karasu Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Karasu Hakkında

Karasu Gezilecek Yerler

Karasu; Karadeniz ve Marmara Bölgesi’nin kesişiminde yer alan Sakarya iline bağlıdır. Önceleri Kocaeli’ne bağlıyken, 1954’te Sakarya/Adapazarı’na bağlanmıştır. Eski yerleşim yeri olan Küçük Karasu Köyü'nün etrafındaki bataklıklardan dolayı Karasu adı verilmiş. Istanbul’a yakınlığı ile dikkat çeken, gür ormanları, göl ve nehir kenarlarıyla çok güzel kumsallara sahip şirin bir ilçedir. Acarlar Longozu Türkiye’nin İğneada’dan sonra en büyük subasar ormanı ve birinci derecede doğal sit alanıdır. Doğası hala birçok yerden daha iyi korunmuştur.

İstanbul'un üçüncü köprüsü olan yani Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün de Karadeniz sahil yolu Karasu'dan geçmesi sebebiyle feribot seferlerinin başlaması ilçenin gelişmesinde büyük bir etkendir. İlçe merkezi Karadeniz kıyısında kurulu olması ile ekonomisi fındık, mısır, ayçiçeği ve patates yetiştiriciliğine dayalıdır. Ayrıca ormancılık ve balıkçılıkta önemli gelir kaynağı olup Havyarı ile meşhurdur. Karasu il merkezine 49 km mesafede olup otobüslerle karşılıklı düzenlenen seferlerleriyle ulaşım vardır. Sabiha Gökçen Havaalanı Karasu’ya 140 km. uzaklıkta ve yaklaşık 2 saat’lik mesafeyle de havayolu ulaşımı mümkündür.

Karasu Otobüs Bileti Fiyatları

Karasu'dan diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Karasu'ya ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Karasu Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Karasu otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Karasu Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Karasu Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Karasu - Adapazarı Otobüs Bileti

Karasu - Ankara Otobüs Bileti

Karasu - Düzce Otobüs Bileti

Karasu - Akçakoca Otobüs Bileti

Karasu - Karadeniz Ereğli Otobüs Bileti

Karasu - Zonguldak Otobüs Bileti

Karasu - İstanbul Otobüs Bileti

Karasu Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Karasu Otobüs Bileti

Ankara - Karasu Otobüs Bileti

Akçakoca - Karasu Otobüs Bileti

Adapazarı - Karasu Otobüs Bileti

Düzce - Karasu Otobüs Bileti

Karadeniz Ereğli - Karasu Otobüs Bileti

Zonguldak - Karasu Otobüs Bileti

 
karasu otogar

Karasu Otogar

Karasu Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe merkezinde Kabakoz Mahallesi 827. Sk. No:7 Karasu/Sakarya adresinde bulunmaktadır. Karasu Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.