türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
kaş sahil

Kaş Otobüs Bileti

Kaş Otobüs Bileti Al

En ucuz Kaş otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Kaş otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Kaş Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Kaş'a yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Kaş'tan gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Kaş'a veya Kaş'tan otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Kaş Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Kaş Otobüs Firmaları

Kaş Otogarı kalkışlı veya Kaş Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Kaş Otobüs Firmaları'nın Kaş Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kaş Hakkında

Kaş Gezilecek Yerler

Türkiye'nin en gözde turizm merkezlerinden olan Kaş, Antalya şehrinin bir ilçesidir. Kaş tarih içinde Antiphellos, Habesos veya Habesa, adlarını almış ve yerli halk tarafından Andifli adıyla anılmıştır. Daha sonra Toros Dağlarının güneyinde koylardan oluşan Kaş, Meyis adasını kucaklar gibi bir yay çizdiği için Kaş adını almıştır. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olduğunda tarihi kalıntıları ile tatil yaparken tarihi koklamanız kaçınılmaz oluyor. Konumu itibariyle Türkiye’nin ve dünyanın en popüler dalış noktalarından biri haline gelmiştir. Küçük ve sakin bir yer olmasına rağmen konuklarını eksiksiz bir biçimde ağırlıyor. Tatilcilere sunduğu çok çeşitli aktiviteleri vardır. Tüplü dalış yaparak eşsiz berraklığındaki sularının metrelerce altına inmek, yamaç paraşütü ile metrelerce yukarıdan huzurlu güzelliği görmek, macera arayan tatilcileri de muhteşem doğasıyla ağırlamaktadır.

Kaş’ın gezilecek muhteşem yerleri;

Tarihiyle birlikte en güzel sahillere sahip olan Kekova Bölgesi, tarihte yolculuk edilen Patara Antik Kenti, dünyanın en güzel plajlarından biri Patara Plajı, doğal güzelliğiyle Torosların Akdeniz'e açılan Saklıkent Kanyonu, Likyalıların Ana Tanrıçası Leto onuruna kurulmuş Letoon Antik Kenti, Likya'nın başkenti olmuş, politik ve kültürel başarıların yanısıra büyük felaketleri de yaşamış Xanthos Antik Kenti, 187 basamaktan inilerek ulaşılan şahane Kaputaş Plajı, sokaklardan aşağıya denize doğru yürünen Kalkan, Myra piskoposluğu yapmış olan Aziz Nikolaosın yaşadığı tarihi Myra Antik Kenti, dünyada Noel Baba olarak tanınan Aziz Nikolaos Müzesi, liman şehri olan tarihi birçok kalıntıların bulunduğu Likya Uygarlıkları Müzesi' ne gelen ziyaretçileri kültürel ve doğal zenginliğiyle ağırlamaktadır.

Kaş'ta yılın her günü yerli ve yabancı turistlere rastlamanın mümkün olduğu ilçenin halkı geçimini yaz aylarında turizmden sağlıyor. Bunun yanında ova ve yaylalarda yaş sebze, meyve ve çiçek üretimi yapılmaktadır. Ayrıca balıkçılıkta önemli bir gelir kaynağıdır. Doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri ile Türkiye’nin önde gelen turizm merkezi olan Kaş'a ulaşım Antalya Havalimanı ya da Dalaman Havaalanı’ndan servis, toplu taşıma ile ulaşılabilir. Antalya Kaş arası 180 km'dir. Kaş, Antalya merkeze otobüs ile 4 saat, özel araç ile 2 saat uzaklıkta bulunmaktadır.

Kaş Otobüs Bileti Fiyatları

Kaş'tan diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Kaş'a ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Kaş Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Kaş otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Kaş Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Kaş Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Kaş - Aydın Otobüs Bileti

Kaş - Ankara Otobüs Bileti

Kaş - İzmir Otobüs Bileti

Kaş - İstanbul Otobüs Bileti

Kaş - Balıkesir Otobüs Bileti

Kaş - Denizli Otobüs Bileti

Kaş - Mersin Otobüs Bileti

Kaş - Muğla Otobüs Bileti

Kaş - Burdur Otobüs Bileti

Kaş - Adana Otobüs Bileti

Kaş Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Kaş Otobüs Bileti

Ankara - Kaş Otobüs Bileti

Adana - Kaş Otobüs Bileti

İzmir - Kaş Otobüs Bileti

Isparta - Kaş Otobüs Bileti

Konya - Kaş Otobüs Bileti

Aydın - Kaş Otobüs Bileti

Balıkesir - Kaş Otobüs Bileti

Bursa - Kaş Otobüs Bileti

Muğla - Kaş Otobüs Bileti

Gaziantep - Kaş Otobüs Bileti

 
kaş otogar

Kaş Otogar

Kaş Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe merkezinde Andifli Mahallesi Atatürk Blv. Kaş/Antalya adresinde bulunmaktadır. Kaş Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.