Antalya Otobüs Firmaları

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan Antalya otobüs firmalarının iletişim bilgileri, Antalya Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, Antalya Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Antalya Otobüs Bileti

Antalya Otobüs Firmaları Telefon Numaları


Antalya Turistik İlçeler

Alanya Otobüs Bileti >>

Finike Otobüs Bileti >>

Gazipaşa Otobüs Bileti >>

Kaş Otobüs Bileti >>

Kemer Otobüs Bileti >>

Manavgat Otobüs Bileti >>

Serik Otobüs Bileti >>

Antalya Otogarı Haritası

 
Antalya Otogar

Antalya Otogarı Nerede? Nasıl Gidilir?

Antalya Otogarı interaktif ulaşım haritası hemen üstte yer almaktadır. Bu harita aracılığyla Antalya Otogara ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. Antalya Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

Antalya Otobüs Firmaları

Antalya Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Antalya Otobüs Firmaları isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının Antalya Otogarı otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

Antalya Otobüs Bileti

Diğer illerden Antalya'ya veya Antalya'dan diğer illere yapacağınız seyahat için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusu kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek Antalya Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

Antalya Otogarı Adresi:

Yenidoğan Mah. Dumlupınar Bul. Kepez / ANTALYA

Antalya Otogarı Telefon Numaraları:

Tel: 0242 331 12 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55
Faks: 0242 331 01 09
E-Posta: iletisim@antalyaulasim.com.tr

Antalya Gezi Rehberi

Antalya otobüs bileti satın alarak keyifli bir otobüs yolculuğu ile Antalya'ya ulaşım nasıl yapılır? Antalya'nın gezilip görülecek yerleri, konumu, tarihi, doğal güzellikleri, tarihi eserleri, yemekleri, ne yenir? nere de yenir? alışveriş noktaları ve Antalya'ya özgü hediyelik eşyalar. Tüm bu bilgilere "Antalya Gezilecek Yerler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Antalya doğal güzellikleri, plajları, şelaleleri, tatil merkezleri, müzeleri, antik kentleri, tarihi eserleri, milli parkları ve Antalya gezilecek yerler haritası için "Antalya Gezi Rehberi" web sitesini ziyaret edebilirsiniz.