türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
serik sahil

Serik Otobüs Bileti

Serik Otobüs Bileti Al

En ucuz Serik otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Serik otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Serik Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Serik'e yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Serik'ten gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Serik'e veya Serik'ten otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Serik Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Serik Otobüs Firmaları

Serik Otogarı kalkışlı veya Serik Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Serik Otobüs Firmaları'nın Serik Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Serik Hakkında

Serik Gezilecek Yerler

Antalya ilinin önemli bir turizm merkezi olmasıyla Serik, son yıllarda önemli ilçelerinden biri olmuştur. Eski çağlarda yerleşim yerleri olan Aspendos ve Sillyon Antik Kentleri arası mesafeli olduğundan dolayı bu bölgeye ‘Seyrek’ denilmiş ve sonra ismi Serik adını almıştır. Günümüzde turistlerin yoğun ilgisiyle su sporları ve golf için de en çok tercih edilen mekanlardan biri olarak hızla gelişme göstermektedir.

Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış antik kentlerinin bulunduğu, doğal güzelliklerle göz kamaştıran güzel bir tatil beldesidir. İlçede gezip görülecek yerler: Boğazkent Kuş Cenneti, Köprülü Kanyon, Pazaryeri Köprüsü, Pednelissos Antik Kenti, Selge Antik Kenti, Perge Antik Kentiyle beraber en az bozulmuş en şahane mimarisiyle Aspendos Antik Kenti, Helenistik dönemin izlerini taşıyan Sillyon Antik Kenti, doğa harikası Zeytinlitaş Mağarası, sakin ve ıssız harika manzarasıyla birlikte serin suların olduğu Uçansu Şelalesiyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelmiştir.

Serik halkının geçim kaynağı tarım, domates ve karpuzun çoğunlukla yetiştirildiği şirin ilçeye bağlı bir mahalle olan Belek beldesi doğal güzellikleriyle mavi bayraklı denize sıfır plajıyla konaklama yerlerinin bulunmasıyla turizm açısından son derece önemli bir ekonomiye sahiptir. Serik'e havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanından yapılmaktadır. Havalimanı'ndan Serik'e otobüs ve otogar içindeki şirketlerle ulaşım mevcuttur.

Serik Otobüs Bileti Fiyatları

Serik'ten diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Serik'e ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Serik Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Serik otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Serik Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Serik Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Serik - Aydın Otobüs Bileti

Serik - Ankara Otobüs Bileti

Serik - İzmir Otobüs Bileti

Serik - İstanbul Otobüs Bileti

Serik - Balıkesir Otobüs Bileti

Serik - Denizli Otobüs Bileti

Serik - Mersin Otobüs Bileti

Serik - Muğla Otobüs Bileti

Serik - Burdur Otobüs Bileti

Serik - Adana Otobüs Bileti

Serik - Konya Otobüs Bileti

Serik Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Serik Otobüs Bileti

Ankara - Serik Otobüs Bileti

Adana - Serik Otobüs Bileti

İzmir - Serik Otobüs Bileti

Burdur - Serik Otobüs Bileti

Isparta - Serik Otobüs Bileti

Konya - Serik Otobüs Bileti

Aydın - Serik Otobüs Bileti

Balıkesir - Serik Otobüs Bileti

Bursa - Serik Otobüs Bileti

Muğla - Serik Otobüs Bileti

Gaziantep - Serik Otobüs Bileti

 
serik otogar

Serik Otogar

Serik Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe merkezinde Orta Mahallesi Belek Cd. No:1 Antalya/Serik adresinde bulunmaktadır. Serik Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.