türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Manavgat çayı

Manavgat Otobüs Bileti

Manavgat Otobüs Bileti Al

En ucuz Manavgat otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Manavgat otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Manavgat Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Manavgat'a yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Manavgat'tan gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Manavgat'a veya Manavgat'tan otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Manavgat Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Manavgat Otobüs Firmaları

 

Manavgat Otogarı kalkışlı veya Manavgat Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Manavgat Otobüs Firmaları'nın Manavgat Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Manavgat Hakkında

Manavgat Gezilecek Yerler

Doğal güzellikleri ile antik çağlardan bu yana uzanan tarihiyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Manavgat, Antalya ilinin en büyük ilçelerinden biridir. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış zengin kültürlerin harmanlandığı destinasyon olarak adını eskiden buraya yerleşen Manav adı verilen Türklerden almıştır.

Her yıl milyonlarca turisti ağırlıyan Manavgat tarihi ve harika güzellikleriyle gelenlerin görmesi gereken yerleri;

Güzellikleriyle göz kamaştıran ilçenin turizmi için de büyük önemi olan Manavgat Şelalesi, rüzgar estiğinde dalgalanan nehirin verdiği titremesiyle ilgi odağı olan Titreyen Göl, sahil kesiminde bir yarım ada üzerinde kurulan Side Antik Kenti, tarihi kalıntılarıyla ve harika manzarasıyla Lyrbe Antik Kenti, doğal güzelliği ile ziyaretçileri etkileyen Köprülü Kanyon, M.S 5-6. yüzyıldan kalma tarihi kalıntılarının sergilendiği Side Müzesi, doğal yapısıyla insanı büyüleyen Altınbeşik Mağarası, Katran Ağacı ve Andız Ağacı ile yapılan Düğmeli Evler, Manavgat Çayı üzerinde kurulu Oymapınar Barajı, en iyi korunan Roma Dönemi tiyatrosuna sahip olmasıyla ünlü Aspendos Tiyatrosu, Manavgat Çayı üzerinde manzaranın zamanın geçtiği Tekne Turu ile gelenleri ağırlayarak eşsiz güzelliğiyle Manavgat’ı gezmeye gelmiş ziyaretçiler tarafından mutlaka gezilip görülmesi gereken oldukça fazla yer vardır.

İlçenin ekomomisi tarıma, hayvancılığa ve bölgenin getirisi olan turizm önemli kaynaklarındandır. Manavgat'a ulaşım birçok şehirden otobüslerle özellikle yaz mevsiminde seferler düzenliyor. Havayolu ile ulaşım için 67 km mesafedeki Antalya hava limanı kullanılmalıdır. İlçede şehir içi ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır.

Manavgat Otobüs Bileti Fiyatları

Manavgat'tan diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Manavgat'a ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Manavgat Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Manavgat otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Manavgat Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Manavgat Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Manavgat - Aydın Otobüs Bileti

Manavgat - Ankara Otobüs Bileti

Manavgat - İzmir Otobüs Bileti

Manavgat - İstanbul Otobüs Bileti

Manavgat - Balıkesir Otobüs Bileti

Manavgat - Denizli Otobüs Bileti

Manavgat - Mersin Otobüs Bileti

Manavgat - Muğla Otobüs Bileti

Manavgat - Burdur Otobüs Bileti

Manavgat - Adana Otobüs Bileti

Manavgat - Gaziantep Otobüs Bileti

Manavgat - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Manavgat - Hatay Otobüs Bileti

Manavgat - Konya Otobüs Bileti

Manavgat Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Manavgat Otobüs Bileti

Ankara - Manavgat Otobüs Bileti

Adana - Manavgat Otobüs Bileti

İzmir - Manavgat Otobüs Bileti

Burdur - Manavgat Otobüs Bileti

Isparta - Manavgat Otobüs Bileti

Konya - Manavgat Otobüs Bileti

Aydın - Manavgat Otobüs Bileti

Balıkesir - Manavgat Otobüs Bileti

Bursa - Manavgat Otobüs Bileti

Muğla - Manavgat Otobüs Bileti

Hatay - Manavgat Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Manavgat Otobüs Bileti

Gaziantep - Manavgat Otobüs Bileti

 
manavgat otogar

Manavgat Otogar

Manavgat Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe girişinde Sorgun Mahallesi 07600 Manavgat/Antalya adresinde bulunmaktadır. Manavgat Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.