türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
edremit akçay

Edremit Otobüs Bileti

Edremit Otobüs Bileti Al

En ucuz Edremit otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Edremit otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Edremit Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Edremit'e yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Edremit'ten gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Edremit'e veya Edremit'ten otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Edremit Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Edremit Otobüs Firmaları

 

Edremit Otogarı kalkışlı veya Edremit Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Edremit Otobüs Firmaları'nın Edremit Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Edremit Hakkında

Edremit Gezilecek Yerler

Balıkesir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan Edremit, yeşil ve mavinin birleştirdiği tatil beldesidir. İlçe ve çevresi ile ilgili tarihi bilgiler Antik Çağ’a ait. Yöre bu dönemde Küçük Asya’nın Mysia bölgesine Pidasus adıyla kurulduğu yazılırken, başka kaynaklarda ise şehrin adı doğrudan ''Adramytteion'' olarak geçiyor. Bölge, her yerinden fışkıran tatlı, soğuk suları ve artezyenleri ile ünlüdür. Ekonomisi çok eski yıllardan beri zeytin tarımına dayanmaktadır. Bunun yanında seracılık, sebze, hububat, meyve tarımı, sağlık turizmi ve turizm faaliyetleri yapılmaktadır.

Tatil için tercihiniz Edremit ise denizin ve doğanın tadını çıkarabileceğiniz gezilip görülmesi gereken yerleri vardır. Bunlar:

Türkiye ve dünyanın sayılı güzelliklerinden olan Kaz Dağları, çam ve kekik kokulrının birleştiren Şahindere Kanyonu, zeytin ağaçları arasında bulunan Hasanboğuldu ve Sütüven Şelalesi, yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan Darıdere Tabiat Parkı, sağlık turizmine katkısı olan Derman - Güre Kaplıcaları, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle Edremit Körfezi, bölgedeki tarihi eserlerin sergilendiği Antandros Antik Kenti-Müzesi, ilçe merkezinde SİT kapsamına alınmış tarihi konaklar ve evler, kültür mirası olarak ziyaretçilerini ağırlıyor. Edremit-Altınoluk kıyı bölgesi geniş koyları, kumsalları ve mavi bayraklı deniziyle, Edremit'in turizm merkezlerinden olan Akçay, yaz dönemi süresince Dünya’nın dört bir yanından gelen turistleri misafir etmektedir.

Edremite uluşım, Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’na haftanın her günü seferler düzenlenir. Denizyoluyla ulaşımın da olduğu Bandırma-Yenikapı arasında çalışan hızlı feribot ile İstanbul’dan Edremit’e 4-5 saatte ulaşılır. Edremit ilçesi kaliteli termal otel tesisleriyle, yılın her mevsiminde termal turizmiyle ön plandadır.

Edremit Otobüs Bileti Fiyatları

Edremit'ten diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Edremit'e ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Edremit Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Edremit otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Edremit Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Edremit Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Edremit - Aydın Otobüs Bileti

Edremit - Ankara Otobüs Bileti

Edremit - İzmir Otobüs Bileti

Edremit - İstanbul Otobüs Bileti

Edremit - Isparta Otobüs Bileti

Edremit - Bursa Otobüs Bileti

Edremit - Denizli Otobüs Bileti

Edremit - Mersin Otobüs Bileti

Edremit - Muğla Otobüs Bileti

Edremit - Burdur Otobüs Bileti

Edremit - Adana Otobüs Bileti

Edremit Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Edremit Otobüs Bileti

Ankara - Edremit Otobüs Bileti

Adana - Edremit Otobüs Bileti

İzmir - Edremit Otobüs Bileti

Isparta - Edremit Otobüs Bileti

Konya - Edremit Otobüs Bileti

Aydın - Edremit Otobüs Bileti

Bursa - Edremit Otobüs Bileti

Muğla - Edremit Otobüs Bileti

Denizli - Edremit Otobüs Bileti

Burdur - Edremit Otobüs Bileti

 
edremit otogar

Edremit Otogar

Edremit Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe merkezinde Hamidiye Mahallesi 544. Sk. No:1 Edremit/Balıkesir adresinde bulunmaktadır. Edremit Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.