türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Akhisar Seyahat

Akhisar Seyahat Otobüs Bileti

Akhisar Birlik İletişim

Akhisar Seyahat Hakkında

Şehzadeler şehri olarak bilen Manisa tarihi boyunca önemli bir yere sahip olmuştur. Kanuni Sultan Süleyman’ın annesi Manisa’da hastalandığında Sultan 41 çeşit baharatın karışımından hazırlanan Mesir Macunu ile iyileşmiştir ve padişah kalan macunu halka dağıtır ve 471 den bu zamana kadar geleneksel olarak sürdürülmektedir. Manisa ilimiz Kırkağaç Kavunu, Sultaniye Üzümü ve Akhisar Zeytini ile de ünlüdür. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe yerel bir firma olarak kurulan Akhisar Seyahat uzun yıllardır siz değerli yolcularına Manisa-İzmir-Ayvalık-Dikili arası seferler düzenlemektedir.

Akhisar Seyahat Dinlenme Tesisleri

Akhisar Birlik Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Akhisar Seyahat Otobüs Bileti

Akhisar Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Akhisar Birlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Akhisar Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Akhisar Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Akhisar Birlik Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Akhisar Seyahat Otobüs Seferleri

Akhisar Seyahat Manisa İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Balıkesir, İzmir, Manisa

Not: Akhisar Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
akhisar seyahat

Firma: Akhisar Birlik Seyahat

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Akhisar Otogar Ulu Cami Mahallesi 377. Sokak Akhisar / Manisa

Merkezi: Akhisar

Müşteri Hizmetleri: 0236 141 16 48