yükseller aksaray birlik turizm

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Otobüs Bileti

Aksaray Birlik İletişim

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Hakkında

48 yıl önce Kenan Yüksel tarafından tarihi ilk çağlara kadar dayanan Aksaray ilimizde kurulmuştur. Aksaray Birlik Turizm sektörde bulunduğu yıldan bu yana yolcularının ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda kendini geliştiren bir otobüs işletmesi olmuştur. Filosunda bulunan son model araçları misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde donatılmıştır. Yolcularına en iyi hizmeti verebilmek üzere günden güne kendini geliştiren, güler yüzlü personelleriyle de güvenli ve konforlu bir yolculuk sağlamaktadır.

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Dinlenme Tesisleri

Aksaray Birlik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Günaydın Dinlenme Tesisleri Seydişehir / Konya
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Otobüs Bileti

Yükseller Aksaray Birlik Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Yükseller Aksaray Birlik Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yükseller Aksaray Birlik Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Aksaray Birlik güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Aksaray Birlik Otobüs Seferleri

Yükseller Aksaray Birlik Turizm'in Aksaray İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, İstanbul, Kayseri, Kocaeli, Konya, Nevşehir, Uşak

Not: Aksaray Birlik otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
yükseller aksaray birlik turizm

Firma: Yükseller Aksaray Birlik Turizm

Kuruluş Yılı: 1970

Kurucu: Kenan Yüksel

Şirket: Aksaray Birlik Turizm San. ve Tic. Ldt. Şti.

Adresi: Şehirlerarası Otobüs Terminali No:7 / Aksaray

Merkezi: Aksaray

Müşteri Hizmetleri: 444 68 68