türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
alanyalılar turizm

Alanyalılar Turizm Otobüs Bileti

Alanyalılar Turizm İletişim

Alanyalılar Turizm Hakkında

Alanyalılar Turizm 1975 yılında Antalya'nın Alanya ilçesinde Kerim Uysal tarafından kurulmuştur. Turizmin başkenti Antalya yaz sezonunun gözdesi olarak yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. Geçmişten gelen tarihi, kültürü ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini adeta büyülemektedir.. Turizmin kalbinin attığı Alanya ilçesine uzun yıllardır şehirlerarası ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Alanyalılar Turizm müşterilerinin güvenli ve konforlu bir yolculuk hizmeti vermenin ilk adımının personellerin kalitesinden geçtiğini düşünmektedir. Bütün personellerine aralıklı zamanlarda eğitim programları vererek kaliteli hizmet sunmaktadır. Alanyalıların sıcaklığını ve güler yüzünü çalışanlarında görmek sizlere huzurlu yolculuk geçirmenizde yardımcı olacaktır. Alanyalılar Turizm teknolojiyi takip ederek filosunda yenilikçi ve gelişimci özelliğini devam ettiren firma olarak Antalya ve diğer illere ulaşım hizmeti vermeyi sürdürecektir.

Alanyalılar Turizm Dinlenme Tesisleri

Alanyalılar Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Kaptan Dinlenme Tesisleri / İzmir
Kolaylı Dinlenme Tesisleri Susurluk / Ankara
Kolaylı Metin Dinlenme Tesisleri / İstanbul
Kolaylı Dinlenme Tesisleri / Bursa
Ali-bilir - Şimşek Dinlenme Tesisleri / Mersin
Kaptan Dinlenme Tesisleri / Bodrum
Kervansaray Dinlenme Tesisleri / Bodrum

Alanyalılar Turizm Otobüs Bileti

Alanyalılar Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Alanyalılar Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Alanyalılar Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Alanyalılar Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Alanyalılar Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Alanyalılar Turizm Otobüs Seferleri

Alanyalılar Turizm'in Antalya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Bilecik, Burdur, İstanbul, Kocaeli, Kütahya, Mersin, Sakarya

Not: Alanyalılar Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
alanyalılar turizm

Firma: Alanyalılar Turizm

Kuruluş Yılı: 1975

Kurucu: Kerim Uysal

Şirket: -

Adresi: Kızlarpınarı Mh. Alidizdaroğlu Sk. Otagar içi No:5-8 Alanya / Antalya

Merkezi: Alanya

Müşteri Hizmetleri: 0242 511 74 03