türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
antalya toros turizm

Antalya Toros Otobüs Bileti

Antalya Toros Turizm İletişim

Antalya Toros Turizm Hakkında

Antalya Toros Seyahat 2013 yılında Akdeniz bölgesinin cenneti olan Antalya'nın Kepez ilçesinde Atakan Ünal tarafından kurulmuştur. Yeni bir firma olarak sektöre var olmanın avantajlarını kullanan şirket olarak son model araçları ve gelişmiş teknolojisiyle Afyon, Ankara, Antalya, Burdur, İstanbul, Kocaeli, Osmaniye, Sakarya illerine ulaşım hizmeti vermektedir. Turizmin göz bebeği olan Antalya iline güvenli, kaliteli ve uygun fiyata yolculuk yapmak için Antalya Toros Seyahat firmasıyla seyahat etmeyi tercih edebilirsiniz. Çalışanları ile birlikte konuklarının memnuniyetini esas alarak sektördeki standarları uygulayan otobüs işletmeleri arasında yer almaktadır.

Antalya Toros Turizm Dinlenme Tesisleri

Antalya Toros Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozüyük Dinlenme Tesisleri / Bilecik
Serçe Park Dinlenme Tesisleri / Afyonkarahisar

Antalya Toros Turizm Otobüs Bileti

Antalya Toros Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Antalya Toros Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Antalya Toros Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Antalya Toros Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Antalya Toros Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Antalya Toros Seyahat Otobüs Seferleri

Antalya Toros Seyahat'in Antalya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Ankara, Antalya, Burdur, İstanbul, Kocaeli, Osmaniye, Sakarya

Not: Antalya Toros Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
antalya toros turizm

Firma: Antalya Toros Seyahat Turizm

Kuruluş Yılı: 2013

Kurucu: Atakan Ünal

Şirket: Cevizli Antalya Toros Net Ünal Seyahat Turizm Ltd. Şti.

Adresi: Yahya Kahya Mh. Çivici Sk. No: 1 Beyoğlu / İstanbul

Merkezi: Kepez

Müşteri Hizmetleri: 0212 658 03 07