türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
As 74 Turizm

As 74 Turizm Otobüs Bileti

As 74 Turizm İletişim

As 74 Turizm Hakkında

Karadeniz Bölgesinin sahil kenti olan Bartın tarihi ve doğal güzellikleriyle gelen misafirlerini kendine hayran bırakan illerimizden biridir. As 74 Turizm Bartın merkezli otobüs işletmesi olarak kurulmuştur. Seyahatiniz esnasında güler yüzlü personelleriyle siz değerli yolculara hizmet vermektedir. Seyahat kart sistemiyle yolcularına uygun fiyatlı otobüs bileti avantajı sunmaktadır. As 74 Turizm Türkiye'nin Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bolu, Bursa, Denizli, İstanbul, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Zonguldak illerine ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Yerel merkezli bir firma olarak sorumluluklarının bilincinde olan, daima gelişen bir otobüs işletmesi olarak sektörde yoluna devam etmektedir.

As 74 Turizm Dinlenme Tesisleri

As 74 Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

As 74 Turizm Otobüs Bileti

As 74 Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. As 74 Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. As 74 Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

As 74 Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

As 74 Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

As 74 Turizm Otobüs Seferleri

As 74 Turizm'in Bartın İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bolu, Bursa, Denizli, İstanbul, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Zonguldak

Not: As 74 Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
as 74 turizm

Firma: As 74 Turizm

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Şehirlerarası Otobüs Terminali / Bartın

Merkezi: Bartın

Müşteri Hizmetleri: 0378 220 02 02