türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Asil Tanrıverdi Turizm

Asil Tanrıverdi Turizm Otobüs Bileti

Tanrıverdi Turizm İletişim

Asil Tanrıverdi Turizm Hakkında

Asil Tanrıverdi Turizm 1947 yılından itibaren ulaşım sektöründe köklü bir firma olarak yerini almaktadır. Dünyada ulaşımda marka olan Türk Hava Yolları ile iş birliği kurarak Sabiha Gökçen Havalimandan çevre illere karşılıklı karayolu ulaşım hizmeti vermektedir. Gideceğiniz destinasyona güler yüzlü personelleriyle güvenli ve konforlu yolculuk hizmeti vermektedir. Filosu müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde teknolojik yapıyla donatılmıştır. Tanrıverdi Turizm yılların verdiği tecrübeyle daima kendini geliştirerek siz değerli yolcularına uygun fiyatlı ve kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır.

Asil Tanrıverdi Turizm Dinlenme Tesisleri

Asil Tanrıverdi Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Asil Tanrıverdi Turizm Otobüs Bileti

Tanrıverdi Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Tanrıverdi Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Asil Tanrıverdi Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Asil Tanrıverdi Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Tanrıverdi Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Asil Tanrıverdi Turizm Otobüs Seferleri

Asil Tanrıverdi Turizm'in İstanbul İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Bursa, Düzce, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Sivas, Yalova

Not: Tanrıverdi Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
asil tanrıverdi Turizm

Firma: Asil Tanrıverdi Turizm

Kuruluş Yılı: 1947

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Büyük İstanbul Otogarı No:33 / İstanbul

Merkezi: İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 444 24 58