türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Harem Otogarı Otobüs Firmaları

İstanbul Harem Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan İstanbul otobüs firmalarının iletişim bilgileri, İstanbul Harem Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, İstanbul Harem Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Harem Otogarı Otobüs Bileti

İstanbul Harem Otogarı Otobüs Firmaları Telefon Numarları

İstanbul Otogarları

 
Harem Otogar

İstanbul Anadolu Yakası

İstanbul Asya ve Avrupa Kıtalarının birleştiği bir noktada ye alır. Boğaz kesiminin batısı Avrupa Kıtası, doğu yakası ise Asya Kıtasına ait topraklardır. İstanbul ayrıca Karadeniz ve Akdeniz’i birbirine bağlayan bir boğaza sahiptir. Türkiye Marmara bölgesi içinde yer alan şehir günümüzde de geçmişte de çok önemli bir stratejik konuma sahip olmuştur. İstanbul ilk tarif şekli ile 7 tepe üzerine kurulmuştur. Topkapı Sarayı, Beyazıt, Fatih, Yavuz Selim, Edirnekapı, Çemberlitaş, Kocamustafapaşa bu tepeleri oluşturmaktadır. İstanbul hakkında anlatılacak o kadar çok şey vardır ki anlatmakla bitmez. İstanbul özellikle jeopolitik konumu ve tarihsel geçmişi ile dünyanın en önde gelen sayılı şehirlerinden biridir. Hızla artan nüfusu, karmaşık kent yapısı ve eşsiz manzaraları ile İstanbul kendi siluetini oluşturmuştur. İstanbul için turistik alanlar genellikle tarihi yarımada olarak isimlendirilen bölgede yoğunlaşmıştır. Batının ve doğunun kesişimi olan bu şehrin her noktasında eski ile yeni, modern ile geleneksel hep iç içedir.

İstanbul Harem Otogarı Nerede? Nasıl Gidilir?

İstanbul Harem Otogarı Ulaşım Haritası >> Bu harita aracılığyla İstanbul Harem Otogara ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. İstanbul Harem Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

İstanbul Harem Otogarı Adresi: Selimiye Mah. Üsküdar Harem Sahil Yolu 34668 Üsküdar/İSTANBUL

Harem Otogarı Telefon Numaraları:
Telefon: 0216 333 37 63
Faks: 0216 -
E-Posta: -

Toplu taşıma ile İstanbul Harem Otogarına ulaşım yolları;
İstanbul Harem Otobüs Terminali Üsküdar sahilde bulunur. Bu sebeple de deniz yolu ile otogara ulaşım imkanı vardır. İstanbul Şehir Hatları veya ufak yolcu tekneleri ile de otogara ulaşım kolaydır. Otogar merkezi konumu sebebi ile bir çok ulaşım aracını kullanarak ulaşım sağlanabilmektedir.
Sarı Dolmuş ile Harem Otogara ulaşım;
Üsküdar - Kadıköy, Üsküdar - Beykoy, Bağlarbaşı - Üsküdar, Çekmeköy - Üsküdar, Üsküdar Kuzguncuk arası sefer düzenleyen dolmuşlar ile Harem Otogara ulaşmak mümkündür.
Yine Gebze - Üsküdar arası çalışan Mavi Dolmuşlar ile de otogara ulaşım mevcuttur.

İETT'nin Harem Otogara sefer düzenleyen otobüsleri;
11ST Dumlupinar - Üsküdar
13M Şerifali - Üsküdar
16A Pendik - Üsküdar
16F Findikli Mahallesi - Üsküdar
16M Ataşehir - Üsküdar
16U Uğurmumcu - Üsküdar
18Ü Sultanbeyli - Üsküdar
18Y Yenidoğan - Samandira - Üsküdar
320A Samandira - Üsküdar

İstanbul Harem Otogarı Otobüs Firmaları Bilgileri

İstanbul Harem Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. İstanbul Otobüs Firmaları isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının İstanbul Harem Otogarı otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

İstanbul Harem Otogarı Otobüs Bileti

Diğer illerden İstanbul Anadolu Yakasına veya İstanbul Anadolu Yakasından diğer illere yapacağınız seyahatler için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusundan kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek İstanbul Harem Otogarı Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakasında Gezilecek Yerler

İstanbul tarihi boyunca iki büyük imparatorluk ve iki büyük dine hamilik yapmış bir şehirdir. Bu imparatorlukların ve dinlerin izleri hala her köşede kendini yaşatmaya devam etmektedirler. İstanbul toprakları üzerinde hem İslam hem de Ortodoks Hristiyanlığının eşsiz pek çok mabedi günümüze kadar ulaşmıştır. İstanbul’un mutlaka gezilmesi gereken bu mabetleri genellikle yakın mesafelerde konumlanmışlardır. Bu nedenle sanılandan daha kolay geçecek İstanbul ziyaretiniz öncesinde sayfamızdan online otobüs bileti alabilirsiniz. Otobüs bileti al işleminin ardından İstanbul’un köklü tarihine şahitlik edebilirsiniz. İstanbul Asya Yakasında mutlaka görmeniz gereken yerler şu şekilde;
Kız Kulesi
Kadıköy Barlar Sokağı
Bağdat Caddesi
Polenezköy Tabiat Parkı
Çamlıca Tepesi
Dudullu Tepesi
Trabzon Parkı
Çekmeköy Doğa Parkı
Fenerbahçe Sahili
Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi
Anadolu Kavağı
Beylerbeyi Sarayı
Anadolu Hisarı
Çubuklu
Kadıköy Moda
3. Ahmed Çeşmesi
Kadıköy Caddebostan
Beykoz – Paşabahçe
Kadıköy Rıhtım
Selimiye Kışlası
Florance Nightingale Müzesi

İstanbul Anadolu Yakasında Ne Yenir?

Birçok kültürün İstanbul’da toplanması nedeniyle kentte kendi zevkinize ve yöreye göre birçok lezzeti deneyimleyebilirsiniz. Anadolu’nu tüm lezzetlerinin bir arada sunulduğu İstanbul’da adım attığınız her yerde sayısız restoran ve kafeyle karşılaşacaksınız. Dürüm, döner, lahmacun, pizza ve diğer fastfood ürünlerine kolay ulaşım sağlayabileceğiniz İstanbul’da birçok pilavcı da bulunmaktadır. Et ve balık ürünlerinin revaçta olduğu kentte dilerseniz Türk mutfağının lezzetlerin deneyebilir, isterseniz dünya mutfaklarının tadına bakabilirsiniz.

İstanbul Asya Yakasında Nerede Kalınır?

Diğer illere kıyasla İstanbul’un her köşesinde kendinize uygun konaklama seçenekleri bulabilirsiniz. Birçok 5 yıldızlı otelin bulunduğu kentte kendi bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Denize kıyısı olan tüm semtlerinde otel, pansiyon, tatil köyü ve misafirhaneleri bulunan İstanbul’da unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İstanbul Gezi Rehberi

İstanbul otobüs bileti satın alarak keyifli bir otobüs yolculuğu ile İstanbul'a ulaşım nasıl yapılır? İstanbul'un gezilip görülecek yerleri, konumu, tarihi, doğal güzellikleri, tarihi eserleri, yemekleri, ne yenir? nere de yenir? alışveriş noktaları ve İstanbul'a özgü hediyelik eşyalar. Tüm bu bilgilere "İstanbul Gezilecek Yerler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Seyahat Yazıları

İstanbul'da Gezilecek Doğal Güzellikler >

İstanbul'da Ne Yenir? >

İstanbul Gezilecek Tarihi Yerler >

İstanbul Gezilecek Turistik Yerler >