türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Alibeyköy Otogarı Otobüs Firmaları

İstanbul Alibeyköy Cep Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan İstanbul otobüs firmalarının iletişim bilgileri, İstanbul Alibeyköy Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, İstanbul Alibeyköy Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Alibeyköy Otogarı Otobüs Bileti

İstanbul Alibeyköy Otogarı Otobüs Firmaları Telefon Numaraları

İstanbul Otogarları

 
istanbul alibeyköy otogarı

İstanbul Alibeyköy Cep Otogarı

İstanbul kenti sonsuz bir umman gibi. Burada hareket hiçbir biçimde hız kesmiyor ve insanlar değişik nedenlerden ötürü bu kente geliyorlar. Kente gelmek için kendi araçlarını kullananlar, hava yolunu tercih edenler kadar bir de karayolu ile otobüsler ile gelenler var. Bu insanların bir kısmı Anadolu yakasında, bir kısmı Avrupa yakasında iniyorlar.

Avrupa yakasına gelenlerin büyük bir çoğunluğu kurulduğu günden beri Alibeyköy Otogarı adresini tercih ediyorlar. Cep otogarı ile de bilinen ve İspark olarak da adlandırılan bir otogar. İstanbul’un farklı noktalarından Alibeyköy Otogarı’na düzenli otobüs seferleri mevcuttur.

Alibeyköy Otogarı Tarihçesi

Alibeyköy Otogarı ya da diğer ifade ediş biçimi ile İspark kurulduğu günden beri hızla gelişim gösteren bir otogardır. Kuruluş tarihi 1 Ocak 2014 tarihidir. Bu noktada hemen İspark hakkında da bilgi vermek gerekir ise İspark İstanbul Büyükşehir Şehir Belediyesi’nin işletmelerinden bir tanesidir. Alibeyköy Otogarı kuruluş amacı ise Esenler Otogarının yükünü hafifletmek ve Avrupa Yakasında insanlara ikinci bir alternatif sunabilmektir.

Geçen yıllar içinde Esenler Otogarında ortaya çıkan güvenlik, temizlik ve dağınıklık sorunlarına istinaden de birçok firmanın tercih ettiği bir otogar olmuştur. Yaz ayları ve dini bayramlar döneminde yoğunluğun çok fazla olduğu bir bölgedir. Yapılan planlamalara göre son düzenlemeler ile birlikte aynı anda 110 hizmet vermesi beklenmektedir. Temiz, düzenli ve kesintisiz hizmet akışının olduğu bir otogardır. Personel ve hizmet kalitesi de üst noktalarda olan dünya ölçeğinde bir cep otogar olarak haklı bir üne de sahiptir.

İstanbul Alibeyköy Otogarı Nerede? Nasıl Gidilir?

İstanbul Alibeyköy Otogarı Ulaşım Haritası >> Bu harita aracılığyla İstanbul Alibeyköy Cep Otogara ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. İstanbul Alibeyköy Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

İstanbul Alibeyköy Otogarı Adresi: Güzeltepe Mah. Fatih Sultan Mehmet Bul. Yeni Baraj Yolu No:7 Eyüpsultan / İstanbul

Toplu taşıma ile İstanbul Alibeyköy Otogarına ulaşım yolları;
İspark Alibeyköy Cep Otogarına ulaşmak için otobüs, minibüs, taksi imkanları vardır. Ayrıca otobüs firmalarının özel servisleri ile de Alibeyköy Otogara ulaşabilirsiniz. Bunun için yukarıda iletişim bilgileri bulunan otobüs firmalarının Alibeyköy Otogar yazıhaneleri ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. Dolmuş tercih edecek yolcular, Alibeyköy dolmuş durağından geçen minibüsleri tercih etmeleri gerekir. Taksiyi tercih edecek yolcular için Alibeyköy Otogar - Taksim Meydanı arası 11 km, Beşiktaş - Alibeyköy Otogar arası 14 km, Kadıköy - Alibeyköy Otogar Arası 25 km mesafede bulunmaktadır. En çok tercih edilen ekonomik ve konforlu ulaşım aracıda belediye otobüsleridir.

İETT'nin Alibeyköy Otogarına sefer yapan otobüsleri;
- 49Z Yeşilpınar - 4. Levent Zincirlikuyu Metrobüsü
- 47L Binevler - Hacıosman Metro

İstanbul Alibeyköy Otogarı Otobüs Firmaları Bilgileri

İstanbul Alibeyköy Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. İstanbul Otobüs Firmaları'nın isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının İstanbul Alibeyköy Otogarı otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

İstanbul Alibeyköy Otogarı Otobüs Bileti

Diğer illerden İstanbul Avrupa Yakasına veya İstanbul Avrupa Yakasından diğer illere yapacağınız seyahatler için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusundan kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek İstanbul Alibeyköy Otogarı Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

İstanbul Seyahat Yazıları

İstanbul'da Gezilecek Doğal Güzellikler >

İstanbul'da Ne Yenir? >

İstanbul Gezilecek Tarihi Yerler >

İstanbul Gezilecek Turistik Yerler >

İstanbul Gezilecek Yerler