türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Sultanbeyli Otogarı Otobüs Firmaları

İstanbul Sultanbeyli Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan İstanbul otobüs firmalarının iletişim bilgileri, İstanbul Sultanbeyli Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, İstanbul Sultanbeyli Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sultanbeyli Otogarı Otobüs Bileti

İstanbul Sultanbeyli Otogarı Otobüs Firmaları Telefon Numaraları

İstanbul Otogarları

 

İstanbul Sultanbeyli Otogarı

Karayolu ile seyahet edenlerin otobüse binmek için kullandıkları yerler otogarlardır. Ülkemizin hemen her yerinde irili ufaklı çok sayıda farklı kapasitede otogarı bulunuyor. İş de onlardan bir tanesi de Sultanbeyli Otogarı. Şirin temiz ve güzel, kentin yapısına uygun olan bir otogar

Sultanbeyli Otogarı Hakkında Temel Bilgiler

Sultanbeyli Otogarı İstanbul’un Anadolu yakasında olan Sultanbeyli ilçesinin ulusal ölçekli olan otogarıdır. Başta İstanbul olmak üzere birçok kente sefer düzenleyen temiz, düzenli hizmet veren bir otogardır.

Çalışma saatleri olarak bakıldığında Sultanbeyli Otogarı dönemsel olarak istisnai farklılıklar göstermekle beraber kesintisiz olarak sabah 8.00 ile gece 0.00 saatleri arasında hizmet verir. Servis hizmeti olmadığı için Sultanbeyli Otogarına gelmek için şehir içinden kalkan toplu taşıma araçlarına binmek gerekir. Yine kente gelenler hemen otogarın önünden kalkan toplu taşıma araçlarına binerek gitmek istedikleri yere rahatlıkla ulaşabilirler. Ayrıca otogarın yanında olan taksilere de binerek istenilen adrese gidilmesi mümkündür.

Küçük bir kent otogarı olmasına rağmen, kente has lezzetlerin de yenilebileceği, herhangi bir güvenlik zaafiyetinin olmadığı, günün hangi saati gelinirse gelinsin problem yaşanmayan bir otogardır.Küçük bir otogar olsa da açık kapalı alan yeterli kapasiteye sahiptir. Terme, Bayburt, Kelkit gibi yerlere düzenli karşılıklı seferlerin olduğu ender otogarlardan bir tanesidir. Bu yönü ile de diğer otogarlardan farklı bir noktadadır. İstanbul’a da sürekli olarak otobüs seferleri mevcuttur.

İstanbul Sultanbeyli Otogarı Nerede? Nasıl Gidilir?

İstanbul Sultanbeyli Otogarı Ulaşım Haritası >> Bu harita aracılığyla İstanbul Sultanbeyli Terminali ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. İstanbul Sultanbeyli Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

İstanbul Sultanbeyli Otogarı Adresi: Adil Mah., Bosna Bul. Arkası, Taşkesen Sok. No:2, Sultanbeyli / İstanbul

Toplu taşıma ile İstanbul Sultanbeyli Otogarına ulaşım yolları;
İstanbul Sultanbeyli Otogarına ulaşmak için bir çok ulaşım aracı kullanılabilir. İlk seçenek Sultanbeyli Otogar kalkışlı aldığınız otobüs biletinizin otobüs firması ile görüşerek Sultanbeyli Otogara servis hizmetleri var mı diye sormaktır. Bunu hemen öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmındaki Sultanbeyli Otogarı otobüs firmaları iletişim bilgilerinin bulunduğu sayfalarımıza göz atmanız yeter. Eğer kendiniz otogara ulaşmak isterseniz en hesaplı yollardan biri dolmuş kullanmaktır. Dudullu - Sultanbeyli dolmuşları ile Aydos - Sultanbeyli dolmuşları Sultanbeyli Otogarından geçer. Diğer bir ekonomik ve kolay ulaşım şeklide belediye otobüsleridir. Sultanbeyli Otogardan geçen otobüsler aşağıda işaretlenmiştir. Bu otobüsleri tercih edecek yolcular Sultanbeyli Yanyol otobüs durağında inmeleri gerekir.

İETT'nin Sultanbeyli Otogarına sefer yapan otobüsleri;
- 18M Sultanbeyli Mimarsinan - Uzunçayır Metrobüs
- 18Y Yenidoğan - Sultanbeyli
- 132M Sultanbeyli Mimarsinan - Kartal Metro
- 132SB Sultanbeyli Devlet Hastanesi - Başıbüyük
- 132V Yenidoğan - Pendik YHT
- 132Z Sultanbeyli Uzundere - Kartal

Malum pandemi toplu taşıma kullanmak istemiyorum ben kendi imkanlarım veya taksi ile Sultanbeyli Otogara ulaşacağım diyorsanız, Sultanbeyli Otogar - Pendik arası 19 km, Bostancı - Sultanbeyli arası 17km, Kartal - Sultanbeyli Otogar arası 13km, Kadıköy - Sultanbeyli Otogar arası 26 km'dir.

İstanbul Sultanbeyli Otogarı Otobüs Firmaları Bilgileri

İstanbul Sultanbeyli Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. İstanbul Otobüs Firmaları'nın isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının İstanbul Sultanbeyli Terminali otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

İstanbul Sultanbeyli Otogarı Otobüs Bileti

Diğer illerden İstanbul Anadolu Yakasına veya İstanbul Anadolu Yakasından diğer illere yapacağınız seyahatler için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusundan kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek İstanbul Sultanbeyli Otogarı Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

İstanbul Seyahat Yazıları

İstanbul'da Gezilecek Doğal Güzellikler >

İstanbul'da Ne Yenir? >

İstanbul Gezilecek Tarihi Yerler >

İstanbul Gezilecek Turistik Yerler >

İstanbul Gezilecek Yerler