türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ats turizm

Ats Turizm Otobüs Bileti

ATS Turizm İletişim

Ats Turizm Hakkında

Ats Turizm 2015 yılında Ali Sürücü tarafından İzmir de kurulmuştur. İzmir tarihi ve doğal güzellikleriyle Türkiye'nin en güzel şehirlerinin başında gelmektedir. Ats Turizm yeni bir firma olarak şehirlerarası taşımacılık sektörüne hızla ayak uydurmuştur. Müşterilerinin istek ve şikayetleri doğrultusunda güvenli ve konforlu seyahat hizmeti veren sürekli kendini geliştiren yerel bir otobüs işletmesidir. İzmir'in çağdaş ve gelişmiş kültürünü örnek alarak personelleri ile siz değerli yolcularına kaliteli bir yolculuk sunmaya devam etmektedir.

Ats Turizm Dinlenme Tesisleri

Ats Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Ats Turizm Otobüs Bileti

Ats Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ats Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ats Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ats Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Ats Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ats Turizm Otobüs Seferleri

Ats Turizm İzmir İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyonkarahisar, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, İzmir, İstanbul, Kocaeli, Manisa, Muğla, Yalova

Not: Ats Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ats turizm

Firma: ATS Turizm

Kuruluş Yılı: 2015

Kurucu: Ali Sürücü

Şirket: Ats Ast Sürücü Show Trz. Otom. Taş. İnş. San. Ve Ti̇c. Ltd. Şti̇.

Adresi: Karacaoğlan Mh. Kemalpaşa Cd. 285 Z083 Bornova / İzmir

Merkezi: İzmir

Müşteri Hizmetleri: 0545 962 97 18