İzmir Otobüs Firmaları

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan İzmir otobüs firmalarının iletişim bilgileri, İzmir Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, İzmir Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İzmir Otobüs Bileti

İzmir Otobüs Firmaları


İzmir Turistik İlçeler

Aliağa Otobüs Bileti >>

Çeşme Otobüs Bileti >>

Dikili Otobüs Bileti >>

İzmir Otogarı Haritası

 
İzotaş - İzmir Otogar

İzmir Otogarı nerede? nasıl gidilir?

İzmir İzotaş Otogarı interaktif ulaşım haritası hemen üstte yer almaktadır. Bu harita aracılığyla İzmir Otogara ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. İzmir Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

İzmir Otobüs Firmaları

İzmir Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. İzmir Otobüs Firmaları isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının İzmir Otogarı otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

İzmir Otobüs Bileti

Diğer illerden İzmir'a veya İzmir'dan diğer illere yapacağınız seyahat için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusu kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek İzmir Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

İzmir İzotaş Otogarı Adresi:

Kemalpaşa Cad. No:285/2 Işıkkent Bornova/İZMİR

İzotaş Otogarı Telefon Numaraları:

Tel: 0232 472 10 10
Faks: 0232 472 04 18
E-Posta: izotas@izotas.com.tr

İzmir Gezi Rehberi

İzmir otobüs bileti satın alarak keyifli bir otobüs yolculuğu ile İzmir'e ulaşım nasıl yapılır? İzmir'uin gezilip görülecek yerleri, konumu, tarihi, doğal güzellikleri, tarihi eserleri, yemekleri, ne yenir? nere de yenir? alışveriş noktaları ve İzmir'e özgü hediyelik eşyalar. Tüm bu bilgilere "İzmir Gezilecek Yerler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.