türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
izmir aliağa

Aliağa Otobüs Bileti

Aliağa Otobüs Bileti Al

En ucuz Aliağa otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Aliağa otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Aliağa Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Aliağa'ya yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Aliağa'dan gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Aliağa'ya veya Aliağa'dan otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Aliağa Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Aliağa Otobüs Firmaları

Aliağa Otogarı kalkışlı veya Aliağa Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Aliağa Otobüs Firmaları'nın Aliağa Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aliağa Hakkında

Aliağa Gezilecek Yerler

Aliağa, İzmir iline bağlı Türkiye'nin en önemli sanayi bölgesidir. Adını Ali Ağa adındaki bir kişinin çiftliğinden alan Aliağa'nın kuruluşunun 4. Murat dönemine kadar uzandığı bilinmektedir. İnsanlık tarihinin önemli uygarlıklarına ev sahipliği yapan ve Herodot’un sözünü ettiği Aiolis Bölgesi’nde kurulmuş olup Kyme, Myrina ve Gryneion gibi en önemli Aiol kentlerini sınırları içinde yer almaktadır. Bölgenin ticaret merkezi olan Aliağa, günümüzde de bölgenin tarihi ve kültürel değerleriyle geçmişine ışık tutuyor. Plajları, tarihî yerleri ve gezi rotalarıyla Aliağa, gezilecek yerleri;

Antik kentin günümüze kadar sağlam kalmış tarihi kalıntılarıyla Gryneion Antik Kenti, Adını Amazonlar Kraliçesinden alan ve mezar kalıntılarıyla görülmesi gereken Myrina Antik Kenti, Nemrut Limanı olarak adlandırılan bölgede yer alan Kyme Antik Kenti, kalıntıları en görkemli halleriyle görenleri büyüleyen Aigai Antik Kenti, Türkiye'nin sayılı sulak alanlarından biri olan Güzelhisar Deltası ve Aliağa Kuş Cenneti, şehrin gürültülü ortamından uzaklaşmak isteyenler için Uçansu Şelalesi ile birlikte 21 yıldır düzenlenen Aliağa Geleneksel Emek ve Barış Şenliği, zengin içeriğiyle ilçeyi hareketlendiriyor.

Aliğa, İzmir Merkez'e yaklaşık olarak 58 km uzaklıktadır. Aliağa, İzmir-Çanakkale karayoluyla ulaşım sağlanmaktadır. Aynı zamanda İzmir ile Aliağa arasında hizmet veren demir yoluyla da kolaylıkla sağlanan ucuz ve hızlı ulaşım imkanı vardır.

Aliağa Otobüs Bileti Fiyatları

Aliağa'dan diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Aliağa'ya ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Aliağa Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Aliağa otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Aliağa Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Aliağa Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Aliağa - Aydın Otobüs Bileti

Aliağa - Ankara Otobüs Bileti

Aliağa - Antalya Otobüs Bileti

Aliağa - İstanbul Otobüs Bileti

Aliağa - Balıkesir Otobüs Bileti

Aliağa - Denizli Otobüs Bileti

Aliağa - Mersin Otobüs Bileti

Aliağa - Muğla Otobüs Bileti

Aliağa - Burdur Otobüs Bileti

Aliağa - Adana Otobüs Bileti

Aliağa - Konya Otobüs Bileti

Aliağa Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Aliağa Otobüs Bileti

Ankara - Aliağa Otobüs Bileti

Adana - Aliağa Otobüs Bileti

Antalya - Aliağa Otobüs Bileti

Burdur - Aliağa Otobüs Bileti

Isparta - Aliağa Otobüs Bileti

Konya - Aliağa Otobüs Bileti

Aydın - Aliağa Otobüs Bileti

Balıkesir - Aliağa Otobüs Bileti

Bursa - Aliağa Otobüs Bileti

Muğla - Aliağa Otobüs Bileti

 
aliağa otogar

Aliağa Otogar

Aliağa Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe merkezinde Atatürk Mah. Hürriyet Cad. No:132/B Aliağa/İzmir adresinde bulunmaktadır. Aliağa Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.