türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

İzmir Otobüs Bileti Fiyatları

Ege’nin İncisi İzmir

Denizi, havası, suyu, sahilleri ve engin tarihiyle Ege’nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir, isteyene deniz turizmi, isteyene kültür, isteyene ise keyifli bir şehir turu sunuyor. Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olsa da büyükşehirlerin karmaşasına inat, hayatını doya doya yaşayarak tadını çıkarmak isteyenlerin toplandığı bir şehir olarak biliniyor. Adeta bir tatil kasabası sakinliğinde olan şehrin sokaklarında dolaşmak ise apayrı bir keyif veriyor insana…
Her sokağında farklı bir detayla karışılacağınız güzeller güzeli İzmir’e Türkiye’nin hemen hemen her noktasından düzenlenen İzmir otobüs seferleri ile konforlu bir yolculuğun ardından ulaşabilir, şehrin hem doğal hem de kültürel güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Üstelik İzmir otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, konforlu bir yolculuğun ardından şehre ulaşabilirsiniz.

İzmir Otobüs Firmaları

İzmir Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

İzmir Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz İzmir otobüs bileti arayanlar İzmir İstanbul otobüs bileti ne kadar? İzmir Ankara otobüs bileti ne kadar? İzmir Antalya otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. İzmir’e karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net İzmir otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

İzmir Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

İzmir - İstanbul Otobüs Bileti

İzmir - Ankara Otobüs Bileti

İzmir - Antalya Otobüs Bileti

İzmir - İzmit Otobüs Bileti

İzmir - Gaziantep Otobüs Bileti

İzmir - Çanakkale Otobüs Bileti

İzmir - Adana Otobüs Bileti

İzmir - Bursa Otobüs Bileti

İzmir - Mardin Otobüs Bileti

İzmir - Konya Otobüs Bileti

İzmir - Malatya Otobüs Bileti

İzmir - Erzurum Otobüs Bileti

İzmir Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - İzmir Otobüs Bileti

Ankara - İzmir Otobüs Bileti

Antalya - İzmir Otobüs Bileti

Bursa - İzmir Otobüs Bileti

Konya - İzmir Otobüs Bileti

Mersin - İzmir Otobüs Bileti

Adana - İzmir Otobüs Bileti

İzmit - İzmir Otobüs Bileti

Şanlıurfa - İzmir Otobüs Bileti

Diyarbakır - İzmir Otobüs Bileti

Uşak - İzmir Otobüs Bileti

Edirne - İzmir Otobüs Bileti

İzmir Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz İzmir otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda İzmir’den gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden İzmir’e tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun İzmir otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

izmir otobüs bileti

İzmir Otobüs Bileti Alın Keyifli Bir Ege Düşü Yaşayın!

Hayatın daha sakin ve daha keyifli sürdüğü nadir kentlerimizden olan İzmir’e vardığınızda ilk duraklarınız; Konak, Hükümet Binası ve İzmir’in sembolü olan Saat Kulesi olmalıdır. Buradan ayrılıp gezinize devam ederken, denize nazır kafeleri ve geometrik zeminiyle Pasaport Meydanı çıkar karşınıza….
Şehrin sokaklarına doğru yavaş yavaş ilerlediğinizde bir sonraki köşe başında hangi güzellikle karşılaşacağınız bilmemek farklı bir heyecan yaşatır. İzmir’in her sokağında siz bekleyen farklı detaylar ise gezinizi daha keyifli bir hale getirir. Sokak aralarında dolaşırken enfes bir mimariye sahip olan Levanet evleri, bu güzelliklerden sadece biri…
Peki, Hazır İzmir’e gelmişken başa nerelere görülmelidir? İşte, İzmir’de gezilecek en güzel yerler listesi. İzmir’in tarihi yapılarını görmek isterseniz, İzmir Arkeoloji Müzesi ve Etnografya Müzesi’ni mutlaka gezmelisiniz. Müzelerde sergilenen eserler, sadece İzmir’in değil tüm Ege’ye ait başyapıtlar arasında sayılır. İnsanı adeta büyüleyen koleksiyonları yakından göreme şansına sahip olabilirsiniz.
İzmir şehir merkezinden biraz uzaklaşıp civarda bulunan güzellikleri keşfetmek isterseniz, adı gibi şirin mi şirin Şirince Köy ’ünü mutlaka görmelisiniz. Muhteşem doğası ve samimi insanlarıyla Şirince Köyü, muhteşem doğası ile sizleri bekliyor.
İzmir’in adı gibi güzel Kadifekalesi’ni de es geçmemek lazım. 1907 yılında iki semti birbirine bağlamak için yapılan asansöre binmek ve beş çayınızı enfes bir manzara eşliğinde yudumlamak apayrı bir keyif yaşatacaktır.
Deniz, her yerde güzeldir. Ancak, tertemiz kumsalları, masmavi denizi ve hareketli gece hayatı ile Alaçatı da denize girmek ayrı bir keyif veriyor insana. Ayrıca Alaçatı’ya gittiğinizde rüzgâr sörfü de yapabildiğiniz gibi sakız ağaçlarını ve rüzgâr değirmenlerini de görebilirsiniz.

İzmir Gezilecek Yerler >>

İzmir Seyahat Yazıları

İzmir Gezilecek Yerler >

İzmir'de Gezilecek Doğal Güzellikler >

İzmir'de Gezilecek Tarihi Yerler >

İzmir'de Ne Yenir? >

İzmir'de Yapılacak Eğlenceli Aktiviteler >

İzmir Kordon Gezi Rehberi >