türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
izmir turizm

İzmir Turizm Otobüs Bileti

İzmir Turizm İletişim

İzmir Turizm Hakkında

İzmir Türkiye'nin ticarette en gelişmiş ve metropol şehirlerinden biri olmanın yanında çağdaş bir kentimizdir. Tarihe eşlik etmiş şehir tarihi kalıntıları, yaşanmışlıklarıyla ve eşsiz doğal güzellikleriyle de gelen yerli yabancı turistleri kendine hayran bırakmaktadır. İnsanlarının samimiyeti, güler yüzlülüğü, yardım etmeyi seven ve farklılıklara açık olma sebebiyle günümüzde "Güzel İzmir" olarak hitap ediliyor. İzmir'in kalbi Konak, Alsancak, Kordon ve Karşıyaka gibi modern yerlerde atmaktadır. Yunan uygarlığının kalıntısı olan Efes Antik Kenti gelen misafirlerini tarihte yolculuğa götürmektedir. İzmir Turizm 1992 yılında Ali Acun tarafından kurularak yolcu taşımacılığı sektörüne adım atmıştır. Müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak daima gelişmektedir. Meslek standartlarına göre hizmet vererek kurulduğu bölgede halkın tercih ettiği firmalardan biri olmuştur. Günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış otobüs filosuyla siz değerli yolcularına konforlu ve güvenli seyahat hizmeti sunmaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli personelleriyle her türlü ihtiyaç ve isteklerinizi karşılayarak sizlere yardımcı olmaktadır. Mola için uğradıkları, ihtiyaçların karşılanabileceği birçok dinlenme tesisini titizlikle seçmiş ve anlaşmıştır. İzmir Turizm; Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Denizli, İstanbul, Manisa, Uşak, Yalova illerine düzenli seferler düzenlemektedir. İzmir Turizm şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

İzmir Turizm Dinlenme Tesisleri

İzmir Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri / Eskişehir
Su Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Tuna Dinlenme Tesisleri Pamukkale / Denizli
Yıldız Dinlenme Tesisleri Susurluk / Balıkesir

İzmir Turizm Otobüs Bileti

İzmir Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. İzmir Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. İzmir Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

İzmir Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

İzmir Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

İzmir Turizm Otobüs Seferleri

İzmir Turizm İzmir İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Denizli, İstanbul, İzmir, Manisa, Uşak, Yalova

Not: İzmir Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
izmir turizm

Firma: İzmir Turizm

Kuruluş Yılı: 1992

Kurucu: Ali Acun

Şirket: İzmir Turizm Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Kemalpaşa Caddesi No:1/145 İzmir

Merkezi: İzmir

Müşteri Hizmetleri: 444 01 35