türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
güney akdeniz seyahat

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti

Güney Akdeniz Seyahat İletişim

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında

Ülkemizde turizmin kalbinin attığı şehrimiz Antalya, yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. Güney Akdeniz Seyahat Antalya merkezli olarak 1974 yılında Zafer Toker, Nihat Tezcan, Erol Özer ve Deniz Severler tarafından kurulmuştur. 2010 yılında yenilenen otobüs filosu "Seyri sefa" sloganıyla kaliteli seyahat izmeti sunmaktadır. Antalya'da 1974 yılında kurulmuş olan ilk ve tek yerli firması olarak günümüzde de güvenli ve konforlu ulaşım imkanı sağlamaktadır. Akdeniz Seyahat sefer düzenlediği birçok ilde şubeleri bulunmaktadır. Mola amaçlı durak yeri olan ihtiyaçların karşılanabileceği birçok dinlenme tesisi ile anlaşmalıdır. Kurulduğu yerde yöre halkı tarafından en çok tercih edilen bir firmadır.

Güney Akdeniz Seyahat Dinlenme Tesisleri

Güney Akdeniz Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Ağaçlı Dinlenme Tesisleri Gülnar / Mersin
Gazipaşa Dinlenme Tesisleri Gazipaşa/ Antalya
Kolaylı Dinlenme Tesisi / Afyonkarahisar
Suit Park Dinlenme Tesisleri / Antalya

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti

Güney Akdeniz Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Güney Akdeniz otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Akdeniz Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Güney Akdeniz güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Seferleri

Güney Akdeniz Seyahat Antalya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Burdur, Denizli, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Mersin, Muğla

Not: Güney Akdeniz Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
güney akdeniz seyahat

Firma: Güney Akdeniz Seyahat

Kuruluş Yılı: 1974

Kurucular: Zafer Toker, Nihat Tezcan, Erol Özer, Deniz Severler

Şirket: -

Adresi: Belediye Otobüs Terminali No:27 Antalya

Merkezi: Antalya

Müşteri Hizmetleri: 0850 333 07 00