türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
izmir dikili

Dikili Otobüs Bileti

Dikili Otobüs Bileti

En ucuz Dikili otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Dikili otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Dikili Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Dikili'ye yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Dikili'den gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Dikili'ye veya Dikili'den otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Dikili Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Dikili Otobüs Firmaları

Dikili Otogarı kalkışlı veya Dikili Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Dikili Otobüs Firmaları'nın Dikili Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dikili Hakkında

Dikili Gezilecek Yerler

Dikili, İzmir'in kuzeyinde yer alan şirin bir ilçedir. Masmavi denizi, uzun kumsallarıyla balıkçı teknelerinin dolu olduğu belde kafa dinleyerek yazın, denizin tadını çıkarmak için birçok turistik yerden önce gelir. 40 kilometrelik uzun sahil şeridiyle yaz aylarında binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Doğal ve antik güzelliklerin bulunduğu zengin turizm potansiyeli ile gelecekte seçkin bir tatil bölgesi olmaya hazırdır. Karaçam ormanları, termal kaynakları ve mesire yerleriyle meşhurdur. İlçe sınırlarında bulunan jeotermal kaynaklar "sağlık ve termal turizm" açısından bölgeye büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca sıcak iklimi ile Dikili birçok kültüre ev sahipliği yapmış bir turizm kenti olarak gezilecek yerleri bulunmaktadır. Bunlar;

Yaz alarında ziyaretçi akınına uğrayan mavi bayraklı plajlarıyla Dikili ilçe merkezi, mavi ve yeşilin her tonunun sıralandığı koylarını görebileceğiniz Dikili Tekne Turları, şelaleleri, mağara ve su kaynaklarıyla ünlü Nebiler Köyü, eskiden Rum köyü olan sıcak su termal kaynaklarıyla ünlü Bademli Köyü, tertemiz deniziyle Kalem Adası, antik dönemden izler taşıyan, denizin maviliğiyle Akvaryum olarak bilinen Garip Adası, birçok bölgelere ait bitki türlerini barındıran Atatürk Botanik Bahçesi, sıcak su kaynağı ve pınarların olmasıyla Atarneus Antik Kenti, amazon kadın savaşçıların hüküm sürdüğü yer olarak bilinen Çandarlı Pitane Antik Kentinin yer aldığı Dikili, tarihi ve doğal düzellikleriyle cazibe merkezi haline gelmektedir.

İlçenin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Dikili, gelişmiş limanı ile hareketli bir gümrük kapısı durumundadır. İzmir' e gelen turistlerin önemli bir bölümü Dikili'den giriş yapar. İzmir ve Dikili arası, karayolu ile sadece 118 km. mesafededir. İzmir'den Dikili'ye otobüs ile gün boyu ulaşım imkanı da mevcuttur.

Dikili Otobüs Bileti Fiyatları

Dikili'den diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Dikili'ye ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Dikili Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Dikili otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Dikili Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Dikili Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Dikili - Aydın Otobüs Bileti

Dikili - Ankara Otobüs Bileti

Dikili - Antalya Otobüs Bileti

Dikili - İstanbul Otobüs Bileti

Dikili - Balıkesir Otobüs Bileti

Dikili - Denizli Otobüs Bileti

Dikili - Mersin Otobüs Bileti

Dikili - Muğla Otobüs Bileti

Dikili - Burdur Otobüs Bileti

Dikili - Adana Otobüs Bileti

Dikili - Konya Otobüs Bileti

Dikili Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Dikili Otobüs Bileti

Ankara - Dikili Otobüs Bileti

Adana - Dikili Otobüs Bileti

Antalya - Dikili Otobüs Bileti

Burdur - Dikili Otobüs Bileti

Isparta - Dikili Otobüs Bileti

Konya - Dikili Otobüs Bileti

Aydın - Dikili Otobüs Bileti

Balıkesir - Dikili Otobüs Bileti

Bursa - Dikili Otobüs Bileti

Muğla - Dikili Otobüs Bileti

 
dikili otogar

Dikili Otogar

Dikili Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe girişinde İsmetpaşa Mahallesi Atatürk Cd. No:95 35980 Dikili/İzmir adresinde bulunmaktadır. Dikili Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.