türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
çeşme marina

Çeşme Otobüs Bileti

Çeşme Otobüs Bileti Al

En ucuz Çeşme otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Çeşme otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Çeşme Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Çeşme'ye yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Çeşme'den gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Çeşme'ye veya Çeşme'den otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Çeşme Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Çeşme Otobüs Firmaları

Çeşme Otogarı kalkışlı veya Çeşme Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Çeşme Otobüs Firmaları'nın Çeşme Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çeşme Hakkında

Çeşme Gezilecek Yerler

Çeşme, İzmir‘in ünlü tatil beldesidir. İlk çağlarda ismi Cyssus olan bölge, M.Ö. 1000 yıllarında 12 İon şehrinden biri olan Erythrai‘nin iskelesiymiş. Çeşme, şifalı sıcak suları, eşsiz sayılabilecek kalitede kumun, güneşin ve berrak denizin kucaklaştığı güzel bir tatil beldesidir. Zamanla çoğalan ve buz gibi suların aktığı çeşmelerinden dolayı da yöreye Çeşme denilmiştir. Çeşme'nin her yerinde esen rüzgarıyla, Alaçatı'da çok güzel korunmuş Rum evleri ve mis gibi çiçek kokuları ve begonviller arasında daracık sokaklarıyla tatile gelenleri kendine çekmektedir. Kalitesini koruyarak turizmin parlayan yıldızının gezilecek yerleri de vardır;

Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan tarihi yapı Kervansaray, yöreden çıkan eserlerin sergilendiği tarihi Çeşme Kalesinde bulunan Çeşme Arkeoloji Müzesi, birçok hastalıklara yararlı olan Çeşme Ilıcalar, Şifne (Reisdere) Kaplıcası ve Çamuru, yazın yat turizminin olduğu kışın ise balıkçıların uğrak yeri olan Yat Limanı ve Altınyunus Yat Limanı, eşsiz koylarıyla yatçılar için bir cennet niteliğinde olan Alaçatı İskelesi, Antik Erythrai kentinin bulunduğu Ildırı yöresindeki doğal plajlar ve kamp alanları kullanıma uygundur. Tüm dünyaya ününü salmış Sakız Ağacı lezzetli aromasıyla sakız reçeli, sakız rakısı ve ilaçlar da yapılmaktadır. Esen rüzgarlarıyla Avrupa'daki en önemli sörf merkezlerinden biri olan Alaçatı, rüzgar sörfü yapan tatilcilere bu imkanı sunan bir bölgedir.

Çeşme'nin sezonu son yıllarda beş yıldızlı ve butik otellerin çoğalmasıyla sakin ve huzurlu yapısını koruyarak rahathatlıkla yılın her mevsimi gidilebilmektedir. Ulaşımın kolay olduğu Çeşmeden, Sakız Adasına feribot seferleri düzenlenmektedir. Çeşme`den İtalya`nın Bari, Brindisi Limanlarına yolcu taşımacılığı da mevcuttur. İzmir-Çeşme-Kuşadası-Yunanistan ve İtalya seferi yapan feribotlar da limana uğramaktadırlar. Kara, hava ve deniz yoluyla gelen turistler önce İzmir`e sonra Çeşme ve Ildırı`ya çalışan otobüslerde bulunmaktadır. Çeşme ilçe merkezi, otobüs ve minibüslerin son durağıdır.

Çeşme Otobüs Bileti Fiyatları

Çeşme'den diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Çeşme'ye ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Çeşme Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Çeşme otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Çeşme Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Çeşme Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Çeşme - Aydın Otobüs Bileti

Çeşme - Ankara Otobüs Bileti

Çeşme - Antalya Otobüs Bileti

Çeşme - İstanbul Otobüs Bileti

Çeşme - Balıkesir Otobüs Bileti

Çeşme - Denizli Otobüs Bileti

Çeşme - Mersin Otobüs Bileti

Çeşme - Muğla Otobüs Bileti

Çeşme - Burdur Otobüs Bileti

Çeşme - Adana Otobüs Bileti

Çeşme - Konya Otobüs Bileti

Çeşme Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Çeşme Otobüs Bileti

Ankara - Çeşme Otobüs Bileti

Adana - Çeşme Otobüs Bileti

Antalya - Çeşme Otobüs Bileti

Burdur - Çeşme Otobüs Bileti

Isparta - Çeşme Otobüs Bileti

Konya - Çeşme Otobüs Bileti

Aydın - Çeşme Otobüs Bileti

Balıkesir - Çeşme Otobüs Bileti

Bursa - Çeşme Otobüs Bileti

Muğla - Çeşme Otobüs Bileti

 
çeşme otogar

Çeşme Otogar

Çeşme Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe girişinde Musalla Mahallesi 2122. Sk. No:94 Çeşme/İzmir adresinde bulunmaktadır. Çeşme Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.