türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ayvacık birlik

Ayvacık Birlik Otobüs Bileti

Ayvacık Birlik İletişim

Ayvacık Birlik Hakkında

Çanakkale ülkemiz için tarihi bir öneme sahiptir. Birçok tarihi olaylara şahitlik etmiştir. S.S. 25 Nolu Ayvacık Birlik Minibüs Taşıyıcılar Kooperatifi olarak Çanakkale ve ilçelerine sefer düzenlemektedir. Çanakkale halkına ulaşım hizmeti vermektedir.

Ayvacık Birlik Dinlenme Tesisleri

Ayvacık Birlik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Ayvacık Birlik Otobüs Bileti

Ayvacık Birlik firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ayvacık Birlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayvacık Birlik otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ayvacık Birlik Otobüs Bileti Fiyatları

Ayvacık Birlik güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ayvacık Birlik Otobüs Seferleri

Ayvacık Birlik Çanakkale İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Çanakkale

Not: Ayvacık Birlik otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ayvacık birlik

Firma: Ayvacık Birlik

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: -

Şirket: S.S. 25 Nolu Ayvacık Birlik Minibüs Taşıyıcılar Kooperatifi

Adresi: Çanakkale İzmir Yolu Ayvacık / Çanakkale

Merkezi: Ayvacık

Müşteri Hizmetleri: 0236 217 21 41