türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
batı antalya

Batı Antalya Otobüs Bileti

Batı Antalya İletişim

Batı Antalya Turizm Hakkında

Akdeniz Bölgesinde bulunan turizm cenneti ilimiz Antalya, tarihi, doğal güzellikleri ve kültürel zenginliği ile yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği en ideal turizm şehridir. Kooparatif üyeleri tarafından kurulan Batı Antalya Turizm 1980 yılından itibaren bölgesel ulaşım hizmeti vermektedir. Antalya'nın tüm ilçelerine ve Muğla ilinin bir kaç ilçesine sefer düzenlemektedir. Yılların verdiği tecrübeyle konuklarının gitmek istediği destinesyona güvenli ve rahat bir şekilde yolculuk hizmeti sağlamaktadır. Antalya'lıların en çok tercih ettiği firma olarak müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına personelleriyle kaliteli ulaşım sağlamaktadır. Yılların deneyimi ulaşım hizmetine yansıtarak daima kendini geliştirerek sektördeki yerini korumaktadır.

Batı Antalya Dinlenme Tesisleri

Batı Antalya sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Şafak Dinlenme Tesisleri Fethiye / Muğla

Batı Antalya Otobüs Bileti

Batı Antalya Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Batı Antalya otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Batı Antalya otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Batı Antalya Otobüs Bileti Fiyatları

Batı Antalya Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Batı Antalya Tur Otobüs Seferleri

Batı Antalya Turizm Antalya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Antalya, Muğla

Not: Batı Antalya otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
batı antalya

Firma: Batı Antalya Turizm

Kuruluş Yılı: 1980

Kurucu: Kooparatif Üyeleri

Şirket: Batı Antalya Turizm Seyahat ve Taşımacılık Ltd. Şti.

Adresi: Yeni Doğan Mh. Dumlupınar Blv. Şehirlerarası Otobüs Terminali No:2/14 Kepez / Antalya

Merkezi: Kepez

Müşteri Hizmetleri: 0242 331 40 81